1%
  • 0/10

احتمالا زمان انتشار بازی Dragon Age: Dreadwolf فاش شد

قوت قلب طرفداران یا اشتباه تصادفی؟

احتمالا زمان انتشار بازی Dragon Age: Dreadwolf فاش شد ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
انتشار بازی Dragon Age: Dreadwolf

براساس اطلاعات فاش شده زمان انتشار بازی Dragon Age: Dreadwolf مشخص شده و سبب امیدواری طرفداران این مجموعه شده است.

از زمان رونمایی از عنوان Dragon Age: Dreadwolf تنها دو تریلر سینماتیک از این بازی به اشتراک گذاشته است. بر همین اساس هنگامی که استودیو سازنده یعنی بایوویر (Bioware) اعلام کرد رونمایی کامل از عنوان مورد بحث در تابستان سال جاری صورت خواهد گرفت بسیاری فرض خود را بر این گذاشتند که گزینه انتشار بازی Dragon Age: Dreadwolf در سال 2024 از روی میز حذف شده است. چرا که فاصله زمانی بین رونمایی در تابستان و به دنبال آن عرضه بازی در پاییز، کوتاه‌تر از آن است که بخواهیم وقوع این امر را ممکن به حساب بیاوریم. مخصوصا با تاکید بر این نکته که تاکنون بازی هیچ گونه نمایش قابل توجهی نداشته است.

با این حال باید این موضوع را یادآوری کنیم که عنوان مورد بحث در ماه دسامبر سال 2018 و در جریان مراسم The Game Awards رونمایی شد. هم‌چنین با توجه به این که Dreadwolf چهارمین قسمت از مجموعه دراگون ایج محسوب می‌شود نیازی وجود نخواهد داشت تا بازی از کمپین تبلیغاتی طولانی مدتی بهره‌مند شود زیرا این فرنچایز به قدر کافی شناخته شده و طرفداران و مخاطبین خاص خود را دارد. در حالی که پیش از این شایعات به انتشار بازی در سال 2025 اشاره می‌کردند که منطقی نیز به نظر می‌رسید اما شاید این موضوع دیگر صحت نداشته باشد.

در بخشی از وبسایت Epic Games Store، بنری با عنوان “بازی‌هایی که در سال 2024 به Epic Games Store خواهند آمد” قرار داده شده که اکثرا شامل عناوینی می‌شود که عرضه آن‌‎ها برای سال میلادی جاری تایید شده. با این حال در همین لیست نام عنوان در دست ساخت استودیو بایوویر نیز به چشم می‌خورد. هنوز مشخص نیست در حالی که هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص زمان انتشار بازی Dragon Age: Dreadwolf به اشتراک گذاشته نشده، چرا این امر صورت گرفته است. ممکن است این موضوع از همکاری قابل توجه شرکت EA و Epic Games Store برای بازی خبر دهد. در عین حال ممکن است این تنها یک اشتباه بوده و بازی به صورت تصادفی در لیست Epic Games Store جای گرفته باشد. در همین راستا نام بازی Judas نیز در این لیست به چشم می‌خورد که به هیچ وجه اطلاعاتی در خصوص عرضه آن درسال جاری منتشر نشده و تمامی گفته‌ها حاکی از انتشار آن در سال آینده هستند.

تا زمان انتشار اطلاعات و جزئیات رسمی از سوی ناشر و سازندگان بازی بهتر است منتظر مانده و طرفداران این سری امید بیشتری به دل خود راه ندهند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments