داکتر دره مشغول ساخت موزیک برای GTA است!

سه‌گانه ریمستر؟ یا GTA 6؟

GTA Dr Dre

اسنوپ داگ، رپر مشهوری که قطعا او را می‌شناسید، گفته که داکتر دره در حال حاضر مشغول ساخت موزیک جدیدی برای GTA بعدی است!

اسنوپ داگ به تازگی مهمان پادکست رولینگ استون بوده و در این پادکست اظهار کرده که داکتر دره در استودیوست و مشغول ساخت یک موزیک فوق‌العاده است. او همچنین گفت که می‌داند این موزیک به فرنچایز GTA مربوط است و این موزیک در بازی GTA پخش خواهد شد.

همچنین رولینگ استون روز چهارشنبه اعلام کرد که نظری در این مورد از سوی کمپانی راکستار منتشر نشده است.

ممکن است که اسنوپ داگ در واقع به بازی Grand Theft Auto trilogy remaster باشد. داکتر دره چندین موزیک در رادیو‌های GTA San Andreas داشت ولی موزیک‌های او قبل از انتشار بازی، منتشر شده بودند.

با وجود اینکه کمتر از دو هفته به انتشار Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition مانده، اما راکستار هنوز اعلام نکرده که چه موزیک‌هایی به دلیل لایسنس از این بازی حذف شده و چه موزیک‌هایی نیز به این سه‌گانه ریمستر اضافه شده‌اند.

راکستار اخیرا و در تابستان سال ۲۰۲۱ چندین موزیک جدید را به رادیوی ماشین‌های بازی GTA Online اضافه کرده و حتی موزیک‌هایی هم در بین آنان بودند که برای اولین بار در این بازی پخش شدند. ممکن است موزیک جدید داکتر دره مربوط به بازی جی تی ای آنلاین باشد. البته حتی احتمال دارد که اسنوپ داگ به GTA 6 اشاره کرده باشد!

اسنوپ داگ یک گیمر باتجربه و استریمر در توییچ به شمار می‌آید ولی این دهن‌لقی او ممکن است خبر از نسخه‌ی بعدی فرنچایز بزرگ جی تی ای بدهد. امیدواریم این احتمال به وقوع بپیوندد و ما بالاخره از دست Grand Theft Auto 5 خلاص شویم!

نظر شما در مورد این اظهارات اسنوپ داگ چیست؟ فکر می‌کنید که داکتره دره در حال حاضر موزیکی برای نسخه‌ی بعدی جی تی ای می‌سازد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا