پخش فصل دوم Doom Patrol‌ از اوایل تیر ماه آغاز می‌شود

فصل جدید از هر دو سرویس HBO Max و دی‌سی یونیورس پخش خواهد شد

تاریخ پخش فصل دوم Doom Patrol‌

سرویس HBO Max اخیرا از جدول پخش خود برای فصل تابستان رونمایی کرد که در آن تاریخ پخش فصل دوم Doom Patrol‌ هم به چشم می‌خورد.

مه سال ۲۰۱۸ میلادی بود که بخش تلویزیون برادران وارنر از Doom Patrol به عنوان دومین سریال لایو اکشن و اورجینال سرویس دی‌سی یونیورس رونمایی کرد. فصل اول مراحل ساخت را خیلی سریع و بدون مشکل پشت سر گذاشت و نهایتا از اواسط فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. اقتباس تلویزیونی کمیک بوک‌های دووم پاترول بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و طرفداران دریافت کرد و همین موضوع هم باعث شد تا برای فصل دوم تمدید شود. از بازیگران حاضر در این سریال می‌توان به دایان گررو (Diane Guerrero)، ایپریل بالبی (April Bowlby)، برندن فریزر (Brendan Fraser)، تیموتی دالتون (Timothy Dalton) و جویون وید (Joivan Wade) اشاره کرد.

[آغاز اسپویل] سریال حول محور گروهی از شخصیت‌ها می‌چرخد که طی اتفاقاتی ناگوار، قدرت‌های فراطبیعی به‌دست آورده و همین موضوع هم باعث می‌شود از سوی اعضای جامعه طرد شوند. در چنین شرایطی، فردی به نام چیف به آن‌ها در عمارت بزرگ خود پناه می‌دهد. در فصل اول دیدیم که مستر نوبادی چیف را می‌دزدد. همین اتفاق هم باعث می‌شود تا اعضای گروه ماجراجویی خطرناکی را برای نجات دادنش آغاز کنند. در جریان نجات، آن‌ها پی به رازهایی درباره‌ی خودشان، چیف و اتفاقاتی که در گذشته رخ داده می‌برند. [پایان اسپویل]

سرویس HBO Max به تازگی از جدول پخش خود برای تابستان رونمایی کرد که در آن به تاریخ پخش فصل دوم Doom Patrol‌ اشاره شده است. بر این اساس، علاقه‌مندان از ۵ تیر (مصادف با ۲۵ ژوئن) قادر به تماشای فصل دوم سریال مورد علاقه‌شان خواهند بود. در این تاریخ، سه قسمت ابتدایی فصل پخش شده و شش قسمت باقی مانده هم به صورت هفتگی منتشر خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست پخش فصل دوم این محصول به‌طور همزمان در HBO Max و دی‌سی یونیورس آغاز می‌شود یا خیر. احتمالا این موضوع طی روزهای آینده مشخص خواهد شد. علاوه بر این‌ها، خلاصه‌ی داستان فصل دوم هم منتشر شده که می‌توانید در ادامه مطالعه کنید:

در پی نجات چیف از دست مستر نوبادی، اتفاقی رخ داد و اندازه‌ی تمامی اعضای دووم پاترول به قدری کوچک شده که اکنون در داخل ماشین اسباب بازی متعلق به مرد رباتی جای گرفته‌اند. آن‌ها نه تنها باید با خیانتی که از سوی چیف صورت گرفته کنار بیایند، بلکه باید مشکلات درونی خودشان را هم حل کنند. در همین حین، مجبور هستند بار دیگر متحد شده و از دختر چیف جدیدترین عضو خانواده محافظت کنند. قدرت‌های فراطبیعی او در حال حاضر یک راز هستند اما دوروتی اسپینر پتانسیل تبدیل شدن به یک تهدید واقعی و رقم زدن پایان دنیا را دارد.

اگرچه نمی‌توان با قاطعیت گفت اما پخش فصل دوم Doom Patrol از هر دو سرویس HBO Max و دی‌سی یونیورس حاکی از اعتماد کامل برادران وارنر به جدیدترین سریال خود است. از همین رو، بعید نیست که مدت کوتاهی پس از آغاز پخش قسمت‌های جدید، این سریال برای فصل سوم تمدید شود؛ البته اگر بازخوردهای منتقدان و مخاطبان مطابق انتظارها باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا