برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا به جز سریال Doom Patrol محصول دیگری از DC Universe به HBO Max راه خواهد یافت؟

آیا شرکت وارنر شبکه‌های خود را با هم ادغام می‌کند؟

آیا به جز سریال Doom Patrol محصول دیگری از DC Universe به HBO Max راه خواهد یافت؟ ۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ دی‌سی کپی لینک
HBO Max سریال Doom Patrol

با توجه به آغاز فعالیت سرویس استریم HBO Max از امروز و پخش سریال Doom Patrol از آن این سوال پیش می‌آید که آیا تمام محصولات سرویس DC Universe به این سرویس جدید راه پیدا می‌کنند؟

سرویس استریم HBO Max که از امروز فعالیت خود را آغاز می‌کند، قرار است یک آرشیو مفصل از محصولات شرکت برادران وارنر و همچنین آثار محبوب دیگر را در اختیار مشترکان خود قرار دهد. برای مثال سریال Friends قرار است به صورت انحصاری در این سرویس پخش شود و حتی یک اپیزود جدید به عنوان Reunion هم برای آن در نظر گرفته شده است. به جز آن، شرکت وارنر اکثر آثار ساخته شده در دنیای سینمایی DC را هم در آن پخش خواهد کرد.

با این حال برخی سریال‌های تلویزیونی DC هم به این سرویس راه پیدا می‌کنند، اما مسئله‌ای در این بین وجود دارد؛ شرکت وارنر به جز HBO Max یک سرویس دیگر با نام DC Universe راه اندازی کرده که همان‌طور از اسمش پیداست، اختصاص به سریال‌های این دنیا دارد. یکی از سریال‌های این سرویس Doom Patrol است که فصل اول آن زمستان دو سال پیش پخش شد و فصل دوم آن هم حدود یک ماه دیگر به طور همزمان برای DC Universe و HBO Max در دسترس قرار خواهد گرفت.

حال این سوال پیش می‌آید که آیا وارنر قصد دارد تا محصولات بیشتری را برای هر دوی این سرویس‌ها در اختیار کاربران قرار دهد؟ آیا چنین کاری به‌مرور باعث نمی‌شود که DC Universe به حاشیه برود یا حتی تصمیم به تعطیلی آن بگیرند؟ در جواب باید گفت که ظاهرا قرار نیست چنین اتفاقی بیافتد. طبق گفته‌ی مسئولان وارنر، در حال حاضر سریال Doom Patrol تنها محصولی است که روی هر دو سرویس DC Universe و HBO Max به طور همزمان قرار می‌گیرد و چنین اتفاقی برای محصولات دیگر همچون سریال Titans رخ نخواهد داد.

البته این رویکرد فعلی مسئولان این شرکت است و شاید در آینده نظرشان در این مورد تغییر کند، ولی در عین حال آن‌ها می‌گویند که هدف از خلق DC Universe ایجاد یک سرویس مختص طرفداران دی‌سی بوده تا به شکلی بهتر و راحت‌تر، به محصولات مورد علاقه‌ی خود دسترسی داشته باشند.

فصل دوم سریال Doom Patrol در ۲۵ ژوئن (۵ تیر) پخش خواهد شد و همزمان، فصل اول آن هم برای علاقه‌مندان روی هر دو سرویس ذکر شده موجود خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments