شایعات از حضور Doctor Doom در دنیای سینمایی مارول خبر می‌دهند

آیا شاهد معرفی از شخصیت منفی لوسیا فون بارداس برای دنیای سینمایی مارول خواهیم بود؟

شایعات از حضور Doctor Doom در دنیای سینمایی مارول خبر می‌دهند امیر سلیمی ۰ ۰۳ تیر ۱۳۹۹ مارول
دکتر دووم در دنیای سینمایی مارول

گزارشات تازه حاکی از آن است که دیزنی در حال زمینه‌چینی برای معرفی و حضور دکتر دووم (Doctor Doom) در  دنیای سینمایی مارول است.

با استناد به MCU Cosmic، شخصیت شرور بعدی مارول و رونمایی از کشور لاتوریا (Latveria)، نشان از ورود دکتر دووم به دنیای سینمایی مارول دارد. به نظر می‌رسد، این شخصیت شرور، لوسیا فون بارداس (Lucia Von Bardas)، نخست وزیر لاتوریا خواهد بود. در کیمک‌ها، بارداس، دووم را عزل می‌کند و او را به عنوان حاکم ملتی کوچک جایگزین می‌کند. البته دووم بعدها برای بازپس‌گیری عنوان خود به کشور بازمی‌گردد. به نظر می‌رسد در دنیای سینمایی مارول، فون برداس از خدمتگزاران دووم خواهد بود.

در هر حالی که به نظر می‌رسد فعلا مارول هیچ برنامه‌ای برای معرفی Doctor Doom و رقبای او یعنی چهارشگفت‌انگیز (Fantastic Four) ندارد، دیزنی پس از خرید کمپانی فاکس قرن بیستم، حقوق این شخصیت‌ها را در اختیار دارد. می‌دانیم که استودیو فاکس، نوآ هاولی (Noah Hawley) را برای کارگردانی فیلمی حول محور شخصیت دکتر دووم استخدام کرده بود. هاولی تایید کرده بود که فیلنامه دووم آماده شده است، اما هیچگاه  تماسی از دیزنی یا مارول برای تولید این اثر سینمایی دریافت نکرده است.

صرف نظر از موارد فوق، هاولی هم‌اکنون وظیفه نوینسندگی و کارگردانی فیلم Star Trek را برعهده دارد تا شرایط ساخت فیلم دکتر دووم پبچیده‌تر نیز گردد. با این حال، او در مصاحبه‌ی اخیر خود از علاقه برای ساخت این عنوان خبر داده است تا همه‌چیز به تصمیم دیزنی بستگی پیدا کند.

نظر شما چیست؟ آیا از حضور دکتر دووم در دنیای سینمایی مارول استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا