تعداد کاربران دیزنی پلاس از مرز ۵۰ میلیون نفر عبور کرد

فقط در عرض ۵ ماه!

دیزنی پلاس

تنها با گذشت ۵ ماه از راه‌ اندازی دیزنی پلاس در آمریکا، این سرویس تاکنون توانسته بیش از ۵۰ میلیون نفر کاربر فعال داشته باشد.

اخیرا کوین مایر، رئیس روابط عمومی بین‌المللی والت دیزنی، در بیانیه‌ای به تایید ۵۰ میلیون کاربر فعال این سرویس پرداخته و از همراهان دیزنی پلاس قدردانی کرده است. او می‌گوید از این که در این مدت کم دیزنی پلاس توانسته جایگاه خود را بین میلیون‌ها نفر در سراسر جهان پیدا کند، خوشحال است و در سال جاری، والت دیزنی برنامه‌هایی برای گسترش این سرویس در غرب اروپا، آمریکای لاتین و ژاپن خواهد داشت. مایر می‌گوید امیدوار است تا این ابزار سرگرمی را که ریشه در شادی و خوش‌بینی دارد، در مناطق بیشتری از دنیا گسترش دهد.

هفته‌ی گذشته تعداد زیادی از کشورها از جمله آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، هند و چند کشور دیگر به دیزنی پلاس پیوستند و جالب است بدانید که هشت میلیون از ۵۰ میلیون کاربر این سرویس، از کشور هند هستند.

در حال حاضر دیزنی پلاس توانسته یک سوم کاربران سرویس‌های سرگرمی را در اختیار خود داشته باشد که بعد از مدت پنج ماه، آمار بسیار خوبی شمرده می‌شود. هم‌اکنون یکی از رقیبان اصلی سرویس سرگرمی والت دیزنی، نتفلیکس محسوب می‌شود که به تازگی اعلام کرده ۱۶۷ میلیون کاربر فعال از سراسر جهان دارد؛ رقمی که هر روز به آن افزوده می‌شود.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا