#مهسا_امینی

تخفیف کریسمسی بازی‌های انحصاری سونی در خرده فروشی‌ها

جشن کریسمسی انحصاری‌های پلی استیشن!

تخفیفات پلی استیشن

به مناسبت سال نوی میلادی، تعدادی از بازی‌های انحصاری سونی داخل استور این شرکت و در خرده فروشی‌های فیزیکی و اینترنتی کاهش قیمت داشته‌اند.

این روزها که شاهد تغییر نسل در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی هستیم و کاربران مختلف از گیمرهای عادی تا گیمرهای حرفه‌ای به فکر مهاجرتشان از نسل هشتم به نسل نهم هستند، فروشگاه‌های سراسر جهان به خاطر تعطیلات کریسمس روی بازی‌هایی مثل آنچارتد و گوست اف سوشیما تخفیف نسبتا قابل قبولی گذاشته‌اند؛‌ هرچند این کاهش قیمت آنچنان که باید ویژه نیست، اما می‌تواند به نوع خودش تخفیف مناسبی حساب شود.

به نقل از Joel Franey از خبرگزاری یوروگیمر خرده فروشی‌های مختلفی از جمله currys.co روی محصولاتی مانند گوست اف سوشیما (Ghost Of Tsushima)، آنچارتد کالکشن (UNCHARTED The Nathan Drake Collection)، دیزگان (Days Gone)، گاد اف وارد (God Of War)، مارولس اسپایدرمن (Marvel’s Spider-Man) و لست اف اس 2 (The Last of Us Part 2) برچسب تخفیف مناسبی گذاشته‌اند و هم‌اکنون در دسترس هستند.

کاربران و طرفداران دنیای بازی‌های ویدیویی از تاریخ عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی یعنی پلی استیشن 5 در روز 22 آبان 1399 در کشورهای ایالات‌متحده، مکزیک،‌ کانادا، استرالیا، کره جنوبی و نیوزلند و در تاریخ 29 آبان در سراسر جهان در حال انتقال کاربری خودشان از نسل هشتم به نسل نهم هستند. گیمرهای شرکت مایکروسافت هم از تاریخ 20 آبان 1399 خودشان را به نسل جدید انتقال خواهند داد؛ با تمامی این تفاسیر احتمالا تخفیف‌های کنسول‌های نسل هشتمی به این زودی‌ها پایان نخواهند یافت.

در ادامه می‌توانید جدیدترین لتس پلی رسانه‌ی سرگرمی از بازی Cyberpunk 2077 را مشاهده کنید. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا