لتس پلی: بازی Cyberpunk 2077

و بالاخره، نایت ستی!

بهزاد شعبانی عرفان خورسند ۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ لتس پلی

بالاخره بازی Cyberpunk 2077 هم منتشر شد تا بهزاد و عرفان، فرصت این را داشته باشند در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی چند دقیقه‌ای در فضای این بازی مورد انتظار مشغول ماجراجویی شوند.

بازی سایبرپانک 2077 اثری در سبک اکشن اول شخص و نقش‌‌آفرینی است که توسط شرکت لهستانی CD Projekt مراحل توسعه و نشر خود را پشت سر گذاشته است. ابتدا قرار بود که این بازی اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار بگیرد اما همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ یا همان کرونا، تاریخ انتشار آن را تا تابستان گذشته به تعویق انداخت.

متاسفانه عملکرد بد بازی روی کنسول‌های نسل هشتمی، شرکت سی‌دی پراجکت را مجاب کرد تا عرضه‌ی ساخته‌ی جدید خود را تا آبان ماه به تاخیر بیاندازد. جالب اینجاست که تنها چند روز مانده به انتشار بازی، یک بار دیگر تاخیر در تاریخ عرضه، گریبان‌گیر بازی Cyberpunk 2077 شد.

با تمام این تفاسیر، این بازی بالاخره جمعه‌ی گذشته در دسترس کاربران پلتفرم‌های پلی‌استشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار گرفت. متاسفانه بعد از این همه انتظار، بازی عملکرد فنی بسیار بدی روی کنسول‌های نسل هشتمی (به غیر از میان‌نسلی‌ها) داشت.

ما هم لتس پلی بازی Cyberpunk 2077 را با استفاده از نسخه‌ی PC بازی برای شما ضبط کردیم تا شاهد خروجی قابل قبولی از این اثر نقش آفرینی باشیم.

در این لتس پلی، می‌توانید افتتاحیه‌ی بازی سایبرپانک 2077 با انتخاب مسیر زندگی Corpo باشید. همچنین اطلاعاتی از عملکرد بازی روی پلتفرم‌های مقصد آن گفته شده که می‌تواند پیش از خرید و تجربه‌ی سایبرپانک 2077، برای شما مفید واقع شود.

به‌زودی نقد و بررسی نسخه‌های پی‌سی و ایکس‌باکس (ایکس‌باکس سری ایکس با استفاده از بکوارد کامپبیلیتی) در مسیر‌های زندگی Nomad و Streetkid در سایت سرگرمی منتشر خواهد شد؛ پس منتظر باشید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا