نیترو دیسکورد رایگان از اپیک گیمز هدیه بگیرید!

فرصت استثنائی

نیترو دیسکورد رایگان

هم‌اکنون شما تا تاریخ ۲۴ ژوئن (مصادف با سوم تیر) می‌توانید نیترو دیسکورد رایگان سه ماهه از فروشگاه اپیک گیمز هدیه بگیرید تا بتوانید در دیسکورد پروفایل خود را شخصی‌سازی، ایموجی‌های خود را آپگرید و با رزولوشن ۱۰۸۰ Screen Share کنید.

دیسکورد نیترو چت‌های صوتی، ویدئویی و متنی شما را با مزایای فوق‌العاده‌ای، ارتقا می‌دهد. شما با استفاده از این نیترو دیسکورد رایگان همچنین می‌توانید از آواتار‌های متحرک و و یک تگ شخصی دلخواه (عدد چهار رقمی یوزرنیم) استفاده کنید و دو بوست سرور نیز دریافت و در صورت تمایل  با تخفیف ۳۰ درصد بوست‌های دیگری خریداری نمایید.

فراموش نکنید که نیترو دیسکورد به شما قابلیت دریافت و ساخت ایموجی‌های منحصر به فرد خود را خواهد داد. یکی از مزایای جالب توجه دیگر نیز ارتقای سقف آپلود شما از ۸ مگابایت به ۱۰۰ مگابایت در دیسکورد به شمار می‌رود. در ضمن اگر به اشتراک گیم‌پلی خود با دوستان خود علاقه دارید، این نیترو دیسکورد رایگان به شما اجاره می‌دهد تا با رزولوشن ۱۰۸۰ و با  ۶۰ فریم بر ثانیه تصویر خود را به اشتراک گذاشته و بازی خود را استریم کنید.

این آفر صرفا فقط محدود به کسانیست که برای اولین بار از نیترو دیسکورد استفاده می‌کنند. همچنین این سرویس با پس از گذشت سه ماه، با ۹.۹۹ دلار به ازای هر ماه، تمدید خواهد شد.

بیایید تا به شکل خلاصه، مزایای این نیترو دیسکورد رایگان را مرور کنیم:

  • آواتار‌های متحرک و تغییر تگ ۴رقمی شخصی
  • دو بوست سرور و ۳۰ درصد تخفیف برای خرید بوست بیشتر
  • توانایی ساخت ایموجی
  • دریافت Badge پروفایل
  • آپلود فایل با حجم بالاتر از هشت مگابایت در دیسکورد (تا سقف ۱۰۰ مگابایت)
  • ویدئو‌ و Screenshare با رزولوشن بالا

آیا شما هم از این فرصت استفاده خواهید کرد و یک نیترو دیسکورد رایگان از اپیک گیمز دریافت می‌کنید؟ کدام یک از مزایای ذکر شده، بیشتر به کار شما در دیسکورد می‌آید؟

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا