اقتباس تلویزیونی بازی Disco Elysium در دست ساخت است

داستان رازآلود ماجراهای یک کارآگاه متعصب در قاب تلویزیون!

بازی Disco Elysium

بر اساس گزارشی جدید، استودیوی ZA/UM و شرکت فیلم‌سازی dj2 Entertainment برای ساخت اقتباس تلویزیونی بازی Disco Elysium همکاری می‌کنند.

وب‌سایت Variety گزارش می‌دهد که استودیو مستقل ZA/UM قرار است برای ساخت اقتباسی تلویزیونی از بازی تحسین شده‌ی دیسکو الیسیوم با شرکت فیلم‌سازی dj2 Entertainment همکاری ‌کند که سابقه‌ی تولید فیلم Sonic the Hedgehog را در کارنامه دارد. این سریال درحال سپری کردن مراحل اولیه تولید بوده و هنوز هیچ نویسنده یا بازیگری برای آن در نظر گرفته نشده است. هلن هندپره (Helen Hindpere)، نویسنده‌ی اصلی بازی با ابراز خوشحالی از همکاری با dj2، در رابطه با ساخت این اقتباس تلویزیونی گفت:

ما از عملکرد بازی Disco Elysium بسیار خوشحال هستیم و مشتاقیم تا با همکاری تیم dj2، به گسترش این آی‌پی از طریق دیگر مدیوم‌های رسانه‌ای برای مخاطبان جدید بپردازیم.

داستان بازی نقش آفرینی Disco Elysium در شهری جنگ زده روایت می‌شود؛ جایی که بازیکن در نقش یک کاراگاه قرار می‌گیرد و باید پرده از رمز و راز‌های یک قتل بردارد. دیسکو الیسیوم توسط رابرت کورویتز  (Robert Kurvitz)، رمان نویس استونیایی نوشته و طراحی شده است. این بازی در رویداد BAFTA Game Awards در سه بخش موفق به کسب جایزه شد تا از موفق‌ترین آثار مستقل سال گذشته‌ی میلادی محسوب شود.

بازی Disco Elysium برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شده و در درسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا