#مهسا_امینی

از بازی Dirt 5 ساخته‌ی جدید Codemasters رونمایی شد

یک Dirt متفاوت و پیشرفته!

از بازی Dirt 5 ساخته‌ی جدید Codemasters رونمایی شد بهزاد شعبانی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

طی رویداد اینساید ایکس‌باکس امشب، بالاخره شرکت کد مسترز از بازی Dirt 5 به عنوان جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز رونمایی کرد.

اگر به خاطر داشته باشید، دو روز پیش کد مسترز رسما اعلام کرده بود که به زودی از نسخه‌ی جدید مجموعه بازی Dirt رونمایی خواهد کرد؛ حالا، به لطف رویداد اینساید ایکس‌باکس این اتفاق رخ داده است.

هنوز اطلاعات دقیقی از این بازی منتشر نشده اما بر اساس اولین تریلر Dirt 5 می‌دانیم که بازیکن می‌تواند در محیط‌های متنوعی از جمله جاده‌های یخی، مسیر‌های جنگلی مملو از پوشش گیاهی و حتی مسیرهای نزدیک شهر مسابقه دهد. همچنین با توجه به همین تریلر به نظر می‌رسد که در این بازی علاوه بر گردش شبانه روز به صورت پویا، شاهد فصل‌های متنوعی باشیم؛ موردی که به لحاظ بصری می‌تواند بازی Dirt 5 را تا حد و اندازه‌های زیادی ارتقا دهد.

با توجه به این که پنجمین نسخه‌ی اصلی درت در رویداد Xbox Inside رونمایی شده، در حال حاضر تنها عرضه‌ی این بازی برای ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس به تایید رسیده است اما انتظار می‌رود تا به زودی انتشار این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن 4 هم توسط سازندگان، تایید شود.

لازم به ذکر است که درت 5 از قابلیت Smart Delivery کنسول ایکس‌باکس سری ایکس هم بهره می‌برد؛ به این معنا که اگر شما این بازی را برای کنسول ایکس‌باکس وان تهیه کنید، دیگر نیازی به خرید مجدد آن برای ایکس‌باکس سری ایکس ندارید و تنها با یک به‌روزرسانی رایگان، می‌توانید از نسخه‌ی بهبود یافته‌ی Dirt 5 در کنسول نسل نهم مایکروسافت لذت ببرید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا