بازی جدیدی از DiRT به زودی توسط Codemasters معرفی می‌شود

عنوانی متفاوت خواهد بود

بازی جدیدی از DiRT به زودی توسط Codemasters معرفی می‌شود نیکان صبوری ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی جدیدی از DiRT

استودیوی کدمسترز اعلام کرد به‌زودی بازی جدیدی از DiRT معرفی می‌شود که با دیگر عناوین این سری متفاوت است.

استودیوی کدمسترز بیشتر به دلیل توسعه‌ی بازی‌های مسابقه‌ای معروف است. این شرکت بازی‌سازی در حال حاضر توسعه‌ی سری DiRT ،F1 و Grid را برعهده دارد که هر سه این عناوین جزو بازی‌های پرطرفدار مسابقه‌ای هستند.

در حالی که ما دیگر شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های بزرگ برای بازی DiRT Rally 2.0 نیستیم، توسعه‌دهندگان همچنان به‌روزرسانی‌های کوچکی برای بازی تولید می‌کنند. همچنین چالش‌های هفتگی و ماهانه در این عنوان فعال بوده و بازیکنان می‌توان هنوز از آن لذت ببرند.

DiRT Rally 2.0 آخرین بازی ساخته شده از سری DiRT است که در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد. Codemasters به صورت رسمی اعلام کرد که آن‌ها در حال توسعه‌ی یک عنوان جدید از این سری محبوب هستند که با دیگر بازی‌های قبلی تفاوت‌های بسیار زیادی خواهد داشت. همچنین در این بیانیه نوشته شد که سازندگان این بازی معرفی نشده، جدا از تیم DiRT Rally است.

به زودی خودتان را برای دیدن دنیای جدیدی از DiRT آماده کنید. این بازی جدید توسط یک تیم جداگانه از DiRT Rally در کدمسترز در حال توسعه است. ما برای معرفی این عنوان شدیدا هیجان زده‌ایم و شما را برای تجربه‌ی آن دعوت می‌کنیم. تا آن زمان از DiRT Rally لذت ببرید.

متاسفانه هیچ اطلاعات دیگری از بازی منتشر نشده اما همانطور که در بیانیه‌ی بالا مطالعه کردید، به زودی شاهد معرفی یک بازی جدید خواهیم بود. در بخش اخر بیانیه، کدمسترز در مورد آینده‌ی DiRT Rally 2.0 صحبت‌هایی را مطرح کرد؛ این استودیوی نوشت که آن‌ها چند ایده‌ی جذاب دارند که به زودی خبر‌های تازه‌ای از آن‌ها هم به منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا