1%
  • 0/10

تصاویری از تکامل‌های جدید آگومون و گابومون منتشر شدند

انیمه‌ی Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna به‌زودی در آمریکا اکران می‌شود

تصاویری از تکامل‌های جدید آگومون و گابومون منتشر شدند ۰ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
آگومون و گابومون

یکی از صفحات توییتر که اخبار مربوط به فرنچایز دیجیمون را منتشر می‌کند، تصاویری را از تکامل‌های جدید آگومون و گابومون به اشتراک گذاشت.

شرکت باندای در سال ۱۹۹۷ محصولی را تحت عنوان Digital Monster یا Digimon راهی باز کرد که یک حیوان خانگی مجازی بود. از آن‌جایی که تاماگوچی طراحی دخترانه‌ای داشت، باندای سعی کرد در طراحی دیجیتال مانستر سلیقه‌ی پسران و افراد بزرگتر را مد نظر قرار دهد. برند دیجیمون به محبوبیت بسیاری دست یافته بود و همین هم باعث شد تا انیمیشن سریالی Digimon Adventure در سال ۱۹۹۹ ساخته شود. البته این محصول در ابتدا قرار بود یک فیلم کوتاه باشد اما پس از تکمیل استوری‌برد، اعضای استودیوی توئی انیمیشن به این نتیجه رسیدند که آن را در قالب در یک سریال تولید کنند.

داستان Digimon Adventure درباره‌ی هفت نونهال است که به همراه همکلاسی‌های خود به یک اردوی تابستانه می‌روند اما طی حادثه‌ای از کمپ جدا شده و به مکان دیگری تحت عنوان دنیای دیجیمون‌ها منتقل می‌شوند؛ دنیایی که از ارتباطات کامپیوتری زمین سرچشمه گرفته است. قهرمان‌های داستان با گذشت مدت کوتاهی متوجه می‌شوند که از طرف تعدادی از موجودات عجیب و غریب فراخوانده شده‌اند تا به آن‌ها در مبارزه با دیجیمون‌های بد کمک کنند. دیجیمون‌ها انواع مختلفی داشته و می‌توانند به حالت‌های متفاوتی تکامل پیدا کنند.

صفحه‌ی توییتری JP_Excelsior اخبار فرنچایز دیجیمون را برای مخاطبان خود به اشتراک می‌گذارد. این صفحه چندی پیش سه تصویر جدید را منتشر کرد که به تکامل‌های جدید آگومون و گابومون مربوط می‌شوند. تصویر نخست، تکامل جدید آگومون را با نام Bond of Courage را نشان می‌دهد. تصویر دوم به گابومون پس از تکامل Bond of Friendship مربوط می‌شود. تصویر سوم و پایانی هم دیجیمونی جدید به نام مورفومون را به تصویر می‌کشد.

تکامل‌های جدید آگومون و گابومون رسمی بوده و پیش از این در انیمه‌ی سینمایی Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna مورد استفاده قرار گرفته بودند. این محصول را که استودیوی توئی انیمیشن ساخته بود، سال گذشته‌ی میلادی در ژاپن اکران شد. Last Evolution Kizuna از تاریخ ۶ فروردین سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۵ مارس) با صوت ژاپنی و زیرنویس انگلیسی در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments