1%
  • 0/10

تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna اعلام شد

خبری از اکران نخواهد بود

تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna اعلام شد ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
نسخه‌ی بلوری Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna

شرکت شاوت فاکتوری رسما تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna را اعلام کرد. علاقه‌مندان می‌توانند از اواسط تیرماه این محصول را تهیه کنند.

جدیدترین محصول از فرنچایز دیجیمون تحت عنوان Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna از اواخر فوریه‌ی سال جاری میلادی در ژاپن روی پرده‌ی نقره‌ای رفت. این انیمه قرار بود با صداگذاری ژاپنی و زیرنویس انگلیسی به صورت محدود و از اواخر ماه مارس در سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا اکران شود اما به دلیل بحران جهانی کرونا به زمان دیگری موکول شد. اینطور که به نظر می‌رسد، با ادامه یافتن بحران و نامشخص بودن زمان بازگشایی سالن‌های تماشای فیلم، سازندگان تصمیم گرفتند اکران محدود در آمریکا را از برنامه‌های خود حذف کنند.

با توجه به بیانیه‌ای که شرکت شاوت فاکتوری چندی پیش منتشر کرد، نسخه‌ی بلوری Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna در تاریخ ۱۷ تیر (مصادف با ۷ جولای) منتشر می‌شود. علاقه‌مندان با تهیه‌ی این محصول به دو نسخه‌ی متفاوت از این انیمه‌ی سینمایی دسترسی خواهند داشت: نسخه‌ی اول برای آن دسته از افرادی است که می‌خواهند با صداگذاری ژاپنی و زیرنویس انگلیسی تماشا کنند؛ نسخه‌ی دوم هم به زبان انگلیسی دوبله شده است. شاوت فاکتوری در بیانیه‌ی خود اعلام کرد مزایای خرید نسخه‌ی دیجیتالی یا فیزیکی هنوز مشخص نیست و در آینده جزئیات بیشتری را در این باره به اشتراک می‌گذارد.

به دلیل شرایطی که در حال حاضر بر جهان حاکم است، تاریخ انتشار نسخه‌ی بلوری Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna در ایالات متحده‌ی آمریکا مشخص شده اما تاکنون خبری از تاریخ عرضه‌ی آن در کشور آفتاب تابان نبوده است. چنین اتفاقی را می‌توان کم سابقه دانست؛ زیرا معمولا به خاطر پروسه‌ی بومی‌سازی، تاریخ انتشار انیمه‌ها در ژاپن مشخص شده و پس از آن نوبت به دیگر کشورها از جمله آمریکا می‌رسد. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ی داستان Last Evolution Kizuna را مطالعه کنید:

تایچی حالا یک دانشجو است و به تنهایی زندگی می‌کند. اگر چه در کارش تلاش زیادی به خرج می‌دهد اما هنوز نسبت به آینده‌اش تصمیم نگرفته است. در این میان، مت و باقی شخصیت‌های اصلی به کار روی دیجیمون‌ها ادامه داده و سعی می‌کنند به دیگران در بهبود رابطه‌شان با دیجیمون‌ها کمک کنند.

شخصیت‌های داستان طی اتفاقی غیرمنتظره متوجه می‌شوند که رابطه‌ی هر فرد با دیجی‌مون با افزایش سن او به پایان خود نزدیک می‌شود. همچنین با هر بار مبارزه به کمک دیجیمون‌ها، روند جدایی تسریع می‌شود. در چنین شرایطی، باید بین از دست دادن دیجیمون‌ها یا کمک به دیگران یکی را انتخاب کنند.

تا به این لحظه حضور جاشوآ سث (Joshua Seth)، جف نیموی (Jeff Nimoy) و لائورا سامر (Laura Summer) در تیم دوبله‌ی انگلیسی قطعی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments