1%
  • 0/10

نگرانی‌ها نسبت به کیفیت Aquaman and the Lost Kingdom افزایش یافته است

شایعه جدید، نگرانی جدید!

نگرانی‌ها نسبت به کیفیت Aquaman and the Lost Kingdom افزایش یافته است ۱ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
کیفیت Aquaman and the Lost Kingdom

یکی از افشاگران اخیراً شایعه‌ای را مطرح کرده که باعث نگرانی گروهی از طرفداران نسبت به کیفیت Aquaman and the Lost Kingdom شده است.

دومین اقتباس سینمایی آکوامن تحت عنوان Aquaman and the Lost Kingdom شناخته شده و بدون شک باید آن را یکی از پرحشیه‌ترین آثار اخیر وارنر لقب داد. قبل از فیلمبرداری، گروهی از طرفداران خواهان حذف امبر هرد (Amber Heard) از تیم بازیگری و جایگزینی او با یک هنرپیشه دیگر شدند. مدتی بعد، هرد فاش کرد وارنر بخاطر اعتراض طرفداران میزان حضور او در فیلم را کاهش داد. البته حواشی به همین مورد خلاصه نمی‌شود.

چند وقت پیش شایعه‌هایی پیرامون کیفیت Aquaman and the Lost Kingdom مطرح شد. به گفته منابع غیررسمی، فیلم جذابیت لازم را نداشته و پس از دریافت بازخوردهای منفی در اکران آزمایشی برخی صحنه‌هایش دوباره فیلمبرداری شدند. افشاگرها حتی تاکید داشتند فیلمبرداری مجدد و اکران آزمایشی تاکنون سه بار رخ داده است؛ اتفاقاتی که باعث شده‌ بودجه فیلم بدون در نظر گرفتن هزینه‌های تبلیغات به رقم ۲۰۵ میلیون دلار برسد.

گریس رندولف (Grace Randolph) یک خبرنگار و منتقد فیلم بوده و در شبکه‌های اجتماعی مانند ایکس فعالیت دارد. او در ویدیوی اخیر خود فاش می‌کند دیدگاه مثبتی نسبت به اولین تریلر Aquaman and the Lost Kingdom دارد اما پیرامون داستان نگران است؛ زیرا شنیده برخی از مخاطبان اکران آزمایشی را نیمه کاره رها کرده و از سالن بیرون آمده‌اند. اگرچه این ادعا بسیار عجیب بنظر می‌رسد، یکی دیگر از افشاگرهای مشهور به نام MyTimeToShineHello چنین موضوعی را تایید کرده است.

ادعای گریس رندولف پیرامون نیمه کاره رها شدن اکران آزمایشی نگرانی‌ها پیرامون کیفیت Aquaman and the Lost Kingdom را افزایش داده اما نباید یک نکته بسیار مهم را فراموش کرد: نه رندولف و نه MyTimeToShineHello مشخص نکرده‌اند چیزی که شنیدند به اکران آزمایشی کدام نسخه مربوط می‌شود. به هر حال، اگر شایعه‌ها را درست در نظر بگیریم، در حال حاضر چند نسخه متفاوت از آکوامن و پادشاهی گم شده وجود دارد که ظاهراً همه‌شان اکران آزمایشی داشته‌اند.

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom nv تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments