استودیوی DICE LA تحت نظارت رییس ریسپاون اینترتیمنت قرار گرفت

وینس زامپلا روی پروژه‌ی جدیدی کار خواهد کرد

استودیوی DICE LA تحت نظارت ریسپاون

استودیوی DICE LA تحت نظارت رییس ریسپاون اینترتیمنت یعنی وینس زامپلا بوده و این شرکت تازه تاسیس شده در حال توسعه اولین پروژه‌ی خود است.

در می سال ۲۰۱۳ میلادی شرکت الکترونیک آرتز در پی بستن استودیوی Danger Close Games، شعبه‌ی جدیدی در شهر لس آنجلس تحت عنوان DICE LA تاسیس کرد که بیشتر کارکنان این استودیوی تعطیل شده در آن حضور دارند. هدف این شعبه کمک و توسعه به بازی‌های شرکت DICE است. حال به نظر می‌رسد که این استودیو کمی مستقل‌تر شده و برنامه‌هایی برای توسعه‌ی عنوان جدید دارد.

در جدیدترین مصاحبه‌ی انجام شده‌ی الکترونیک آرتز از سوی لس آنجلس تایمز (Los Angeles Times) مشخص شد که وینس زامپلا مدیر شرکت و یکی از موسسان استودیوی ریسپاون اینترتیمنت در حال حاضر به عنوان رییس شعبه‌ی دوم DICE انتخاب شده است. اولویت کاری زامپلا ابتدا توسعه‌ی شرکت برای یک پروژه‌ی معرفی نشده است. لازم به ذکر است که این استودیو به تیم ریسپاون نخواهد پیوست و برند مخصوص خود را در صنعت بازی‌سازی ایجاد خواهد کرد. زامپلا در این خصوص می‌گوید:

می‌خواهیم تصویر جدیدی را به استودیو ببخشیم. ما می‌خواهیم مردم بگویند که این همان مقصدی است که شما می‌توانید به آن‌جا رفته و محتوای جدید تولید کنید.

رئیس استودیوهای کمپانی الکترونیک آرتز هم در خصوص انتخاب وینس زامپلا ابراز خوشنودی کرد و گفت:

فکر می‌‎کنم که تحت رهبری وینس، انتظار می‌رود که این استودیو بتواند روی گسترش خود و بازی‌هایش کار کند. به نظر من استودیوی قوی‌ای در لس آنجلس خواهیم داشت. آن‌ها می‌توانند از یک تیم پشتیبانی به یک تیم توسعه مستقل تبدیل شوند و بازی جدید خود را بسازند.

با این حال، منتقل شدن وینس زامپلا به DICE LA به معنی جدایی او از تیم ریسپاون اینترتینمنت نخواهد بود و او همچنان نقش کلیدی در این استودیو ایفا خواهد کرد. استودیوی DICE LA اکنون دیگر تحت نظارت رییس ریسپاون قرار دارد و باید دید که این استودیو چه عنوانی را به علاقمندان ارائه می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا