بازی Diablo Immortal با تاخیر مواجه شد!

امسال منتظر انتشار آن نباشید

بازی Diablo Immortal با تاخیر مواجه شد! نریمان هروی ۰ ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
Diablo Immortal

بازی Diablo Immortal تا سال ۲۰۲۲ میلادی با تاخیر مواحه شد و زمان بیشتری برای رفع مشکلات این اسپین-آف دیابلو صرف خواهد شد.

بسیاری‌ها بازی Diablo Immortal، این اسپین-آف بحث برانگیز Diablo را طی آلفای تکنیکی در ماه دسامبر سال گذشته‌ی میلادی تجربه کردند و همچنین بسیاری از افراد نیز این بازی نقش‌آفرینی موبایلی را فان و جذاب نامیدند. انتظار می‌رفت که بازی Diablo Immortal امسال عرضه شود اما بلیزارد اعلام کرد که نباید امسال منتظر این بازی باشیم و این بازی در سال آینده‌ی میلادی عرضه خواهد شد.

بلیزارد اعلام کرد که Diablo Immortal در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد تا روی این بازی بیشتر کار شود و مشکلاتی که کاربران در تست آلفا داشته‌اند را رفع کند و تجربه‌ی بهتری را به مخاطبان ارائه دهد.

بنا بر این اعلامیه‌ی بلیزارد، آنان ز فیدبک‌ها و نظر‌های کاربران در تست آلفا استفاده می‌کند تا محتوای PvP را قابل دسترس‌تر و محتوای PvE را درگیرکننده‌تر و جذاب‌تر کند. همچنین اعلام شده که قرار است این بازی، کنترلر را نیز ساپورت کند و در آینده هم تغییرات بیشتری را شامل این بازی کند تا تست بتای این بازی تبدیل به تجربه بهتری شود.

تغییراتی که بلیزارد مشغول اضافه کردن آن به Diablo Immortal است:

  • سیستم Helliquary از Raid‌های PvE تا ۸ نفر ساپورت می‌کند.
  • Bountyها درگیرکننده‌تر می‌شوند و بازیکنان می‌توانند چهار Bounty همزمان را قبول کنند.
  • Challenge Riftها جوایز بهتری را می‌دهند.
  • زمین مبارزه‌ی PvE  شامل تغییرات مثبتی می‌شود.
  • بازیکنان با لول Paragon بالا‌تر (پس از رسیدن به Level Cap) قادر به دریافت آیتم‌های بهتری خواهند شد.
  • بلیزارد XP بیشتری به بازیکنانی که کمتر بازی می‌کنند، اعطا می‌کند.

نظر شما در مورد Diablo Immortal چیست؟ آیا تصمیم بحث برانگیز در مورد انتشار این بازی روی دستگاه‌های موبایل را می‌پسندید؟ ممنون می‌شویم که برای ما کامنت بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا