1%
  • 0/10

بازی Diablo 4 بیش از ۱۰ میلیون بازیکن دارد

موفقیت باورنکردنی

بازی Diablo 4 بیش از ۱۰ میلیون بازیکن دارد ۰ ۲۹ تیر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تعداد بازیکنان بازی Diablo 4

بر اساس اعلام شرکت بلیزارد اینترتینمنت، تعداد بازیکنان بازی Diablo 4 از مرز ده میلیون نفر عبور کرده است.

جدیدترین بازی شرکت بلیزارد اینترتینمنت به نام دیابلو ۴ در زمان انتشار حسابی مورد استقبال منتقدها قرار گرفت و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، از نظر تجاری نیز عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش گذاشت؛ به طوری که این عنوان سریع‌ترین فروش را در میان تمام بازی‌های بلیزارد داشته و به پرفروش‌ترین بازی کمپانی در روزهای نخست انتشار تبدیل شده است.

حال در تازه‌ترین گزارش‌ها، ساعاتی پیش جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر شرکت بلیزارد اینترتینمنت با حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران برگزار شد که در جریان این جلسه، شرکت ناشر جزئیاتی از عملکرد تجاری دیابلو ۴ ارائه کرد. طبق گفته سازندگان، این بازی تا به امروز بالغ بر ۱۰ میلیون بازیکن در سراسر جهان دارد.

متاسفانه شرکت بلیزارد گزارشی از میزان فروش بازی روی پلتفرم‌های مختلف ارائه نکرده، اما با توجه به اینکه بازی دیابلو ۴ در هیچ کدام یک از سرویس‌های اشتراکی از جمله گیم پس یا پلی استیشن پلاس عرضه نشده، تقریبا می‌توان گفت که فروش آن نیز چیزی در حدود ده میلیون نسخه است.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که با وجود خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، لیکن مایک ایبارا، مدیر شرکت بلیزارد اعلام کرده که در حال حاضر بازی Diablo 4 در گیم پس عرضه نخواهد شد. البته، دقت داشته باشید که بلکه ممکن است این اثر در آینده به سرویس اشتراکی ردموندی‌ها اضافه شود.

از طرفی، بر اساس اعلام بلیزارد اینترتینمنت، تیم سازنده روند ساخت دو بسته الحاقی برای بازی Diablo 4 را آغاز کرده است. با این وجود، تاکنون جزئیاتی از محتوا و زمان عرضه این دو بسته منتشر نشده است.

بازی Diablo 4 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments