تعداد بازیکنان Diablo 4 به بیش از ۱۲ میلیون نفر رسید

رشد جامعه بازی ادامه دارد

تعداد بازیکنان Diablo 4 به بیش از ۱۲ میلیون نفر رسید حمید توحیدلو ۰ ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
تعداد بازیکنان Diablo 4

بر اساس اعلام شرکت بلیزارد اینترتینمنت، تعداد بازیکنان بازی Diablo 4 از مرز ۱۲ میلیون نفر عبور کرده است.

جدیدترین بازی شرکت بلیزارد تحت عنوان دیابلو ۴ در زمان انتشار به خوبی مورد استقبال بازیکن‌ها و منتقدها قرار گرفت و در عرض پنج روز نخست عرضه، حدود ۶۶۶ میلیون دلار درآمدزایی کرد؛ به طوری که این اثر سریع‌ترین فروش را در میان تمام بازی‌های بلیزارد داشته و لقب پرفروش‌ترین بازی کمپانی در روزهای نخست انتشار را به خود اختصاص داده است.

حال در تازه‌ترین گزارش‌ها، مدتی پیش تیم سازنده در جریان نمایشگاه گیمزکام در پیامی خاطرنشان کردند که تعداد بازیکن‌های این بازی نقش آفرینی به بیش از ۱۲ میلیون نفر در سراسر جهان رسیده است. بهتر است بدانید که تعداد گیمرهای بازی در اواخر تیر ماه برابر با ۱۰ میلیون نفر اعلام شده بود که به نوعی شاهد رشد دو میلیون نفری جامعه در عرض یک ماه اخیر هستیم.

متاسفانه شرکت بلیزارد همچنان گزارشی از میزان فروش بازی روی پلتفرم‌های مختلف ارائه نکرده، اما با توجه به اینکه بازی دیابلو ۴ در هیچ کدام یک از سرویس‌های اشتراکی از جمله گیم پس یا پلی استیشن پلاس عرضه نشده، تقریبا می‌توان گفت که فروش آن نیز چیزی در حدود این رقم است.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که با وجود خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، لیکن مایک ایبارا، مدیر شرکت بلیزارد اعلام کرده که در حال حاضر بازی Diablo 4 در گیم پس عرضه نخواهد شد. البته، دقت داشته باشید که ممکن است این بازی در آینده به سرویس اشتراکی ردموندی‌ها اضافه شود.

بازی Diablo 4 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. گفته شده که بلیزارد مشغول توسعه دو بسته الحاقی برای بازی است که هنوز جزئیاتی از محتوای آن در دست نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا