1%
  • 0/10

ظاهرا فعلا نباید منتظر نسخه جدید Deus Ex باشیم

لطفا در مورد آن حرف نزن!

ظاهرا فعلا نباید منتظر نسخه جدید Deus Ex باشیم ۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
نسخه جدید Deus Ex

براساس گفته‌های صداپیشه شخصیت آدام جنسن ظاهرا به این زودی‌ها نباید منتظر رونمایی و عرضه نسخه جدید Deus Ex باشیم.

چندی پیش بود که اعلام شد استودیو ایداس مونترال (Eidos Montreal) روی نسخه جدید مجموعه مشغول به کار بوده و پس از آن که چراغ سبز را از شرکت امبریسر گروپ دریافت نکرده مجبور به کنسل کردن پروژه و اخراج 97 نفر از کارمندان تیم خود شده است.

آقای الیاس توفکسیس (Elias Toufexis) ظاهرا پیش از این خداحافظی خود را با شخصیت آدام جنسن داشته است. با این حال در گفتگویی با رسانه PCGamesN اظهار داشت که ایشان هیچ گونه اخبار و اطلاعات رسمی از سوی استودیو ایداس مونترال درباره این شخصیت و یا بازی‌های این استودیو از سال 2016 دریافت نکرده است. “هر آنچه که پس از سال 2016 شنیدم اخبار غیررسمی بوده است. ایداس حتی هنگامی که شروع به کار روی بازی Guardians of the Galaxy کرد تست و آزمونی برای آن به من پیشنهاد نداد. آن‌ها هیچ چیز به من نمی‌گویند. هر آنچه که من شنیدم از دوستان بوده که در نهایت اطلاعات چندانی نیز نبوده است.”

توفکسیس ادامه می‌دهد آخرین باری که صحبتی از ایداس در رابطه با عنوانی از این مجموعه و شخصیت آدام جنسن شنیده به سال 2020 باز می‌گردد که ایشان می‌گوید آن‌ها از من خواستند تا کمتر در درباره این شخصیت حرف بزنم. “آن‌ها با من تماس گرفتند تا از من بخواهند دیگر درباره شخصیت آدام جنسن در مصاحبه‌ها و پادکست‌ها صحبت نکنم زیرا آن‌ها می‌خواهند تا مخاطبین روی پروژه‌های دیگری که درون استودیو در حال کار است تمرکز کنند. البته این موضوع نشان می‌دهد شخصیت آدام جنسن تا چه اندازه محبوب است یا حداقل بوده است.”

بنابراین به نظر می‌رسد به این زودی‌ها نباید منتظر اخباری در رابطه با نسخه جدید Deus Ex باشیم. عنوان Deus Ex: Mankind Divided آخر نسخه از این مجموعه بود که در سال 2016 برای پلتفرم‌های نسل هشتم عرضه شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments