بانجی می‌گوید در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت بازی دستینی 3 وجود ندارد

دستینی 2 برای کنسول‌های نسل بعد به صورت رایگان منتشر می‌شود

بانجی می‌گوید در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت بازی دستینی 3 وجود ندارد مهسا سپاهی ۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
دستینی 3

در ادامه‌ی معرفی فصل جدید Destiny 2 توسط بانجی (Bungie)، این استودیوی بازی‌سازی اعلام کرد در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت دستینی 3 وجود ندارد.

مدتی پیش اخباری پیرامون عدم توسعه‌ی سومین بازی عنوان دستینی تا پاییز سال ۲۰۲۳ منتشر شد که طرفداران این فرنچایز را هیجان‌زده کرد. البته آن‌موقع بانجی این خبر را تایید یا رد نکرد. حالا این استودیوی شناخته‌شده می‌گوید به طور کلی هنوز هیچ برنامه‌ای برای ساخت دستینی 3 وجود ندارد و سازندگان همچنان قصد دارند توسعه‌ی دستینی 2 را ادامه دهند. از طرفی دیگر، در حال حاضر استودیوی بازی‌سازی بانجی تمرکز خود را بر عرضه و گسترش دستینی 2 برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس قرار داده تا این عنوان محبوب و به طور کلی فرنچایز دستینی راهی کنسول‌های نسل نهم شود. این در حالی است که به‌تازگی بسته‌ی الحاقی جدیدی تحت عنوان Beyond Light برای این بازی تیراندازی منتشر شده است.

همان‌طور که گفته شد، بانجی قصد دارد Destiny 2 را برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه کند. نکته‌ی جالب توجه آن است که دارندگان دستینی 2 لازم نیست نسخه‌ی جدید را خریداری کنند و تنها لازم است این بازی را به کنسول جدید خود به صورت رایگان ارتقا دهند. این خبر قطعا باعث خوشحالی بازیکن‌های سرسخت دستینی 2 خواهد بود. از طرف دیگر، این قابلیت هواداران فرنچایز دستینی را به خرید کنسول‌های نسل بعد بیش از پیش ترقیب خواهد کرد.

لازم به ذکر است که توسعه‌دهندگان این عنوان اول شخص چندنفره قصد دارند قابلیت کراس‌پلی را به این بازی اضافه کنند تا کاربران پلتفرم‌های مختلف بتوانند در کنار یک‌دیگر در نقش یک Guardian به تجربه‌ی دستینی 2 بپردازند. بازیکنان در نقش محافظان آخرین شهر بازمانده روی زمین در این بازی فعالیت می‌کنند و می‌توانند از بخش داستانی، PvE و PvP لذت ببرند.

Destiny 2 در حال حاضر برای چهار پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. بانجی قصد دارد این بازی را برای کنسول‌های نسل نهمی هم توسعه داده و سپس منتشر کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا