1%
  • 0/10

آیفون ۱۲ با تاخیر سه ماهه، احتمالا اواخر پاییز به بازار عرضه می‌شود

کرونا احتمالا روی عرضه آیفون نیز تاثیرگذار خواهد بود

آیفون ۱۲ با تاخیر سه ماهه، احتمالا اواخر پاییز به بازار عرضه می‌شود ۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ موبایل کپی لینک
آیفون ۱۲

آیفون ۱۲ اپل ظاهرا به دلیل مشکلات پیش آمده در زنجیره‌ی تامین قطعاتش با تاخیر به بازار عرضه خواهد شد.

به تازگی شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه اپل احتمالا تا پایان سال عرضه‌ی آیفون را به تعویق خواهد انداخت. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که برادکام از تأمین‌کنندگان قطعات محصولات اپل نیز احتمال تاخیر در عرضه‌ی محصولات جدید اپل را تایید کرده است.

امسال با شیوع ویروس کرونا و تاثیری که این موضوع روی اقتصاد جهان گذاشت مشکلاتی را برای همه‌ی کسب و کارها به وجود آورده است. بر این اساس تاخیر در عرضه‌ی گوشی آیفون نیز نه تنها روی درآمدهای اپل تاثیر می‌گذارد، بلکه همه تامین کنندگان قطعات اپل نیز از این موضوع متاثر خواهند شد.

پیشتر اعلام شده بود که اپل گوشی‌هایش را با یک ماه تاخیر عرضه می‌کند، بعد دوباره اخباری مبنی بر اینکه اپل مثل هر سال گوشی‌هایش را شهریورماه معرفی و بعد از مدتی راهی بازار می‌کند منتشر شد. حتی گفته شده بود که ممکن است اپل برای اینکه برنامه‌ی روتین هر ساله‌اش را تغییر ندهد، گوشی‌های آیفون ۱۲ را در تعداد محدود عرضه می‌کند و تولید انبوه را با تاخیر آغاز خواهد کرد.

با همه‌ی این تفاسیر هنوز مشخص نیست که آیا اپل برنامه‌ی عرضه‌ی محصولاتش را تغییر خواهد داد یا خیر. باید تا ماه پایانی تابستان منتظر بمانیم و ببینیم شیوع ویروس کرونا روی فعالیت اپل چه تاثیری خواهد گذاشت.

البته بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که اپل چند ماه پیش از آیفون SE 2020 رونمایی و آن را راهی بازار کرد. این در حالی بود که این کمپانی هیچ خبری درباره‌ی این محصول نداده بود و حتی در سکوت خبری این گوشی معرفی شد.  بر این اساس نمی‌توان به شایعات درباره‌ی تاخیر در عرضه‌ی محصولات اپل توجه کرد چرا که معمولا کسی از برنامه‌های اپل باخبر نیست و درست در زمان خاصی همه‌ی کاربرانش را شگفت‌زده می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments