دلیل پیری سم در تریلر Death Stranding 2 چیست؟

طرفداران تئوری‌های مختلفی دارند

دلیل پیری سم در تریلر Death Stranding 2

درست مانند تریلر معرفی تمام ساخته‌های قبلی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) تریلر معرفی Death Stranding 2 نیز برای بسیاری از طرفداران سوالات بی‌شماری ایجاد کرده است، یکی از این سوالات دلیل پیری سم در تریلر Death Stranding 2 است که طرفداران تئوری‌های مختلفی برای آن دارند.

بالاخره مدتی پیش شاهد رونمایی از بازی Death Stranding 2 در جریان مراسم The Game Awards 2022 بودیم، رونمایی‌ای که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم و هیدئو کوجیما نیز این اثر را با یک تریلر پر از رمز و راز، نمادگرایی و جذابیت معرفی کرد، دقیقا به همان شکلی که انتظارش را داشتیم. جزئیات زیادی برای تجزیه و تحلیل در این تریلر مرموز وجود داشت، اگر چه یکی از بزرگترین رازها تا الان حول محور دو شخصیت سم (Sam) و فرجایل (Fragile) می‌چرخد و به نظر می‌رسد که سم در این تریلر بسیار مسن‌تر و فرجایل در آن بسیار جوانتر از نسخه قبلی بازی Death Stranding به نظر می‌رسند. اکنون سوال بزرگ و مهمی که مطرح می‌شود، این است: دلیل پیری سم در تریلر Death Stranding 2 و همچنین جوانی فرجایل دقیقا چیست؟

طرفداران به تازگی در انجمن ردیت (Reddit) به بحث و گفتگو درباره بازی Death Stranding و دنباله آن مشغول شده‌اند و در مورد این که ظاهر جدید این دو شخصیت‌ها که در تریلر آن‌ها را دیدیم، به طور بالقوه چه معنایی می‌تواند داشته باشد، نظریه پردازی کرده‌اند. بحث‌ها و گفتگوها از فرجایل می‌شود. ما از اولین نسخه بازی Death Stranding می‌دانیم که فرجایل پس از این که هیگز (Higgs) او را مجبور کرد کرد تا در تایم فال بدود، به شدت آسیب دیده است، اما در تریلر Death Stranding 2 می‌بینیم که بدن او هیچ نشانه‌ای از این آسیب را نشان نمی‌دهد. قبلا تصور می‌شد که این صحنه می‌تواند یک فلش‌بک باشد، اما یکی از کاربران اشاره می‌کند که کودکی که او حمل می‌کند لوئیس (Louise) است (همان بی‌بی یا BB سم که در بازی اول Death Stranding آن را دیده بودیم)، به دلیل نامی که روی پیشانی او نوشته شده است.

این موضوع توصیح دادن همه را چیز کمی پیچیده می‌کند، اما تئوری‌های جالب زیادی توسط کاربران و طرفداران مطرح می‌شود. به طور مثال، کاربری معتقد است که تایم فال معکوس را می‌توان در بازی Death Stranding 2 معرفی کرد که به فرجایل این اجازه را می‌دهد تا پیری ایجاد شده در بازی اول را معکوس کند و دوباره جوان شود. تئوری دیگری از یک کاربر دیگر وجود دارد که مطرح‌کننده آن معتقد است این اتفاق به دلیل قدرت شفابخشی لوئیس است. در حالی که کاربر دیگری هم هست که فکر می‌کند ما در این بازی مورد انتظار می‌توانیم واقعیتی جایگزین را ببنیم و احتمال دارد که هیدئو کوجیما بخواهد در این عنوان برداشت خود را از مولتی‌ورس ارائه بدهد. یکی دیگر از کاربران هم در انجمن ردیت می‌نویسد:

سم در معرض تایم فال قرار می‌گیرد در حالی که به نظر می‌رسد فرجایی از طریق آن درمان شده است؟ نظر شما چیست؟

فهمیدن دلیل پیری سم در تریلر Death Stranding 2 کمی دشوارتر است، زیرا در واقع فقط رنگ موهای او تغییر کرده است. در نسخه اول بازی Death Stranding فاش شد که سم در واقع یک BB است که می‌تواند می‌تواند باعث پیری سریع او شود. با اینحال عده‌ای هم هستند که فکر می‌کنند صحنه‌ای که در آن سم حضور دارد، در آینده دور اتفاق می‌افتد و فرجایلی که ما در آن جا می‌بینیم، در واقع زاییده تخیل اوست. علاوه بر آن، تعدادی از طرفداران هم هستند که فکر می‌کنند رنگ موی خاکستری سم به دلیل استرس اوست که با در نظر گرفتن تمام وحشت‌هایی که این مرد بیچاره قبلا پشت سر گذاشته است، منطقی به نظر می‌رسد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا