1%
  • 10/10

آیا ولورین در Deadpool and Wolverine دیوار چهارم را می‌شکند؟

بازیگران نقش اصلی پاسخ می‌دهند

آیا ولورین در Deadpool and Wolverine دیوار چهارم را می‌شکند؟ ۴ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

در پی انتشار یک کلیپ در فضای مجازی طی هفته‌های گذشته، گمانه زنی‌ای بوجود آمد مبنی بر اینکه ولورین در Deadpool and Wolverine دیوار چهارم را می‌شکند.

مخاطبان حدوداً یک دهه پیش به خواسته خود رسیده و دو شخصیت ولورین و ددپول را در فیلم X-Men Origins: Wolverine کنار هم دیدند. البته این اتفاق به بدترین شکل ممکن رخ داد و به همین دلیل، کمتر کسی درباره‌اش صحبت می‌کند. اتحاد دو شخصیت محبوب اینبار در Deadpool and Wolverine رخ داده و با توجه به عوامل سازنده و تریلرهای هیجان انگیز، بنظر می‌رسد با یکی بهترین آثار مارول طی سال‌های گذشته مواجه باشیم.

مارول اوایل خرداد کلیپی متعلق به فیلم Deadpool and Wolverine را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که در آن ولورین (Wolverine) و ددپول (Deadpool) دیوار چهارم را شکسته و مستقیماً با مخاطب صحبت می‌کنند. انتشار چنین کلیپی این سوال را در ذهن برخی از طرفداران به وجود آورد که آیا لوگان هم مانند جهش یافته حراف با مخاطبان تعامل برقرار می‌کند یا خیر.

گمانه زنی‌ها اشتباه بوده و ولورین در Deadpool and Wolverine با مخاطبان صحبت نمی‌کند. این موضوع را شاون لوی (Shawn Levy) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در مصاحبه اخیر خود تایید کرده‌اند:

شاون لوی: بسیاری از بازیگرانی که به یک ددپول اضافه می‌شوند، پیش خودشان می‌گویند: «عالی است. می‌توانم با دوربین صحبت کنم و دیوار چهارم را بشکنم.» ما در پاسخ می‌گوییم: «نه، نه، نه. یک سری قوانین وجود دارد.»

رایان رینولدز: قوانینی [پیرامون شکستن دیوار چهارم] وجود دارد؛ قوانینی بسیار دقیق. ددپول تنها شخصیتی است که قابلیت انجام این کار را دارد. اگر همه می‌توانستند انجامش بدهند، دیگر کسی مانند قبل به او اهمیت نمی‌داد.

با توجه به صحبت‌های شاون لوی و رایان رینولدز می‌توان گفت ویدیویی که اوایل خرداد ماه منتشر شد، بخشی از فیلم Deadpool and Wolverine نیست. بلکه بطور جداگانه ضبط شد تا در سالن‌های سینما یا فضای مجازی پخش شده تا جدا از جنبه فرهنگ سازی، جنبه تبلیغاتی هم داشته باشد. به هر حال، ولورین در این اثر به مخاطبان می‌گوید موبایلشان را حین حضور در سالن سینما روی حالت سایلنت قرار دهند.

اکران Deadpool and Wolverine از تاریخ 5 مرداد (مصادف با 26 جولای) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments