1%
  • 10/10

پشت لباس زرد و آبی ولورین در Deadpool 3 دلیلی ناراحت کننده وجود دارد

وقت رستگاری است

پشت لباس زرد و آبی ولورین در Deadpool 3 دلیلی ناراحت کننده وجود دارد ۶ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
لباس زرد و آبی ولورین در Deadpool 3

یکی از افشاگرها به نام MyTimeToShineH مدعی شده پشت لباس زرد و آبی ولورین در Deadpool 3 دلیلی غم انگیز وجود دارد.

طرفداران دلایل زیادی دارند تا بابت اکران Deadpool & Wolverine (یا Deadpool 3) طی هفته‌های آتی هیجان زده باشند. یکی از آن‌ها، لباس‌های زرد و آبی ولورین بوده که برای نخستین بار در فرمت لایو اکشن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگرچه مردان ایکس (X-Men) طی دو دهه گذشته فیلم‌های متعددی را روی پرده نقره‌ای داشته‌اند، دست اندرکاران ترجیح دادند از لباس‌های چرمی و مشکی رنگ برای جهش یافتگان استفاده کنند.

MyTimeToShineH یک افشاگر بوده و بخش عمده فعالیت‌هایش به آثار ابرقهرمانی مربوط می‌شود. او چندی پیش مدعی شد دلیلی ناراحت کننده پشت لباس زرد و آبی ولورین در Deadpool 3 وجود دارد. اینطور که بنظر می‌رسد، سایکلاپس و دیگر اعضای تیم مردان ایکس بارها و بارها از ولورین (Wolverine) خواسته بودند در ماموریت‌ها لباس مخصوص تیم را به تن کند اما هر بار درخواستشان را رد می‌کرد.

پس از اینکه ولورین دیگر اعضای مردان ایکس را در شرایطی بسیار مهم ناامید کرد و ظاهراً باعث مرگشان شد، بابت رد کردن درخواستشان احساس گناه می‌کند. به همین دلیل، حالا وظیفه‌اش می‌داند لباس مخصوص گروه را به تن کرده و در کنار ددپول (Deadpool) برای نجات جهان گام بردارد تا ادای دین کرده باشد. در ضمن، بد نیست بدانید لباس زرد و آبی ولورین قرار بود در فیلم The Wolverine مورد استفاده قرار بگیرد اما بنا به دلایلی این اتفاق نیافتاد.

تصاویر و ویدیوهای متعددی با محوریت Deadpool 3 طی ماه‌های گذشته منتشر شده‌اند اما در هیچ کدام خبری از ماسک معروف ولورین نبود؛ موضوعی که باعث بوجود آمدن نگرانی در میان گروهی از طرفداران شده است. آن‌ها احتمال می‌دهند ماسک تنها در یک یا دو صحنه کوتاه مورد استفاده قرار گیرد. طبق گزارش‌های غیررسمی، نگرانی در این باره بی مورد بوده و ولورین در حدود ۱۰ دقیقه ماسک به صورت دارد.

فیلم جدید ددپول از تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۶ جولای) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments