برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کارگردان توضیح می‌دهد؛ Deadpool & Wolverine را با Deadpool 3 اشتباه نگیرید!

او دلیلی محکم دارد

کارگردان توضیح می‌دهد؛ Deadpool & Wolverine را با Deadpool 3 اشتباه نگیرید! ۴ ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان Deadpool & Wolverine

شاون لوی، کارگردان Deadpool & Wolverine در بخشی از گفتگو با رسانه Screen Rant درباره عنوان فیلم جدیدش صحبت کرد.

پس از فراز و نشیب‌های فراوان، قسمت سوم مجموعه فیلم‌های ددپول در دست ساخت قرار گرفت. اثر مزبور در حال حاضر فاز فیلمبرداری را پشت سر گذاشته و در فاز پس تولید قرار دارد. البته بنظر می‌رسد دست اندرکاران قصد دارند طی هفته‌های آتی برای مدت کوتاهی جلوی دوربین بازگردند تا صحنه‌های جدیدی را ضبط کنند. در ضمن، اثر مزبور در ابتدا با نام Deadpool 3 شناخته می‌شد اما مارول و والت دیزنی همزمان با انتشار نخستین تریلر اعلام کردند نام رسمی‌اش Deaedpool and Wolverine است.

یکی از فیلمسازانی که در رویداد CinemaCon 2024 حضور داشت، شاون لوی (Shawn Levy) بود. او به گفتگو با رسانه‌های مختلف پرداخت و درباره موضوعات متفاوتی (از افشای داستان تا شایعه حضور تیلور سوییفت) صحبت کرد. کارگردان Deadpool & Wolverine همچنین تاکید کرد اثر جدیدش را نباید Deadpool 3 بنامیم:

وقتی داشتم داستان Deadpool and Wolverine را می‌نوشتم، هر روز احساس خوشبختی می‌کردم. چون درباره دو ستاره بزرگ در دو نقش نمادین صحبت می‌کنیم. سومین فیلم در مجموعه ددپول است اما Deadpool 3 نیست. آنقدر متفاوت است که باید آن را Deadpool and Wolverine بدانیم. سعی ندارم مواردی را از دو فیلم پیشین کپی کنم. آن‌ها عالی بودند اما این فیلم، یک ماجراجویی دو نفره است.

فیلم Deadpool and Wolverine درباره چیست؟

اگرچه اولین تریلر Deadpool and Wolverine منتشر شده، هنوز سوالات بسیاری بدون پاسخ باقی مانده است. تنها می‌دانیم ددپول مجبور به کاوش در مولتی ورس شده و در این بین، مجبور می‌شود از ولورین کمک بگیرد. همچنین می‌دانیم شخصیت منفی داستان کاساندرا نوا (Cassandra Nova) نام داشته که از لحاظ قدرت‌های فراطبیعی، به چارلز اگزاویر شباهت دارد. به این موارد باید کمئو یا حضور افتخاری شخصیت‌های قدیمی را اضافه کرد.

فیلم Deadpool and Wolverine در تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۶ جولای) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments