آیزاک طی چه شرایطی در ریمیک Dead Space صحبت می‌کند؟

آیزاک تا چه حد ساکت است؟

آیزاک طی چه شرایطی در ریمیک Dead Space صحبت می‌کند؟ نریمان هروی ۰ ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
Dead Space

آقای گانر رایت که صداپیشگی آیزاک کلارک را در تمام نسخه‌های Dead Space بر عهده داشته، بازگشته و قرار است آیزاک فقط در شرایط خاص صحبت کند.

همان‌گونه که می‌دانید، Motive Studio اعلام کرد که آقای گانر رایت بازگشته و قرار است دوباره نقش آیزاک کلارک را تکرار کند و آن‌ها قصد دارند تا این کارکتر در نسخه‌ی ریمیک، فقط و فقط در شرایط خاص لب به سخن بگشاید.

 

آیزاک در Dead Space سال ۲۰۰۸ صداپیشه داشت اما هیچ موقع حرف نمی‌زد و آقای رایت فقط صدا‌هایی مثل صدای جیغ کشیدن او را صداگذاری کرده بود. این موضوع در نسخه‌های ۲ و ۳ این بازی با تغییراتی مواجه شد و ایزاک دارای شخصیتی عمیق‌تر گردید و دیالوگ برقرار کرد. Motive Studio طی استریم اخیر خود از ریمیک بازی Dead Space اعلام کرد که آقای رایت بازگشته تا در نقش آیزاک قرار گیرد و این بار قرار نیست آیزاک به اصطلاح لال باشد!

ولی خب آیزاک قرار نیست در نسخه‌ی ریمیک، صحبت‌های زیادی انجام دهد. همان‌گونه که می‌دانید یکی از ارکان اصلی بازی Dead Space القای حس تنهایی به حساب می‌آید و Motive Studio اعلام کرده که آیزاک در نسخه‌ی ریمیک فقط طی دو وضعیت، صحبت می‌کند: وقتی که کسی با او صحبت می‌کند و در وضعیت‌هایی که سکوت برای او عجیب است.

Motive Studio در مورد وضعیت دوم، توضیح داده است و بیشتر در زمانی که لازم به توانایی‌های مهندسی آیزاک است، او صحبت می‌کند. مثلا وقتی که سفینه به تعمیر نیاز داشته باشد، آیزاک حرف می‌زند، یا وقتی که لازم باشد چیزی را بترکانید، او صحبت می‌کند.

استودیو گفته که چنین شرط و شروطی برای صحبت کردن آیزاک و محدودیت او، صرفا برای وفادار ماندن به نسخه‌ی اصلی Dead Space و ارتقای شخصیت او، ایجاد گردیده است.

نسخه‌ی ریمیک بازی Dead Space هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد ولی شایعه شده که Motive Studio قرار است این بازی را در در انتهای سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه کند. این بازی قرار است روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس سری اکس/اس و پلی‌استیشن ۵ منتشر شود.

نظر شما در مورد ساکت بودن آیزاک چیست؟ آیا این المان باعث ایجاد حس ترس بیشتر در نسخه‌ی اصلی این بازی شد؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا