احتمال عرضه‌ی Dead Island 2 برای پلتفرم‌های نسل بعد وجود دارد

استودیو Dambuster به دنبال کارگردان هنری می‌گردد

احتمال عرضه‌ی Dead Island 2 برای پلتفرم‌های نسل بعد وجود دارد مهسا سپاهی ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Dead Island 2

این طور که از صحبت‌های سازندگان بازی Dead Island 2 برمی‌آید، به نظر می‌رسد که باید شاهد انتشار این بازی برای کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت باشیم.

شش سال از انتشار تریلر بازی زامبی محور Dead Island 2 در رویداد E3 سال ۲۰۱۴ می‌گذرد. با این‌که از آن زمان تا کنون خبری از این بازی منتشر نشده و برنامه‌ی مشخصی از آن به طرفدارانش اعلام نشد، از آن موقع توسعه دهندگان در حال توسعه‌ی این بازی سبک بقاء بوده‌اند. استودیو Dambuster پروژه‌ی Dead Island 2 را از توسعه‌دهنده‌ی قبلی، Sumo Digital که آن شرکت هم پروژه را از استودیو Yager به‌دست آورده بود، گرفت و روی این اثر نقش‌آفرینی کار کرد.

استودیو Dambuster به طور مستقیم و با اشاره به Dead Island 2 گفته به دنبال یک کارگردان هنری برای طراحی پروژه “برای پلتفرم‌های نسل حال و نسل بعدی” است. طبق این پست منتشر شده، احتمال آن‌که قسمت دوم Dead Island را در کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس تجربه کنیم، زیاد به نظر می‌رسد.

در حالی که احساس می‌شود Dead Island 2 به این زودی قرار نیست عرضه شود و تا چند سال دیگر می‌خواهد طرفداران بازی‌های زامبی‌محور را منتظر بگذارد، به‌نظر می‌رسد استودیوی سازنده‌ی آن برنامه‌های روشن و دقیقی برای آن دارد تا در زمان انتشار بازی انتظارها را برآورده کند. هنوز هیچ تاریخ انتشار رسمی و دقیقی برای این بازی اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا