کیلر جدید Dead By Daylight از بازی Resident Evil لو رفت!

آنتاگونیست محبوب در راه است

کیلر جدید Dead By Daylight از بازی Resident Evil لو رفت! نریمان هروی ۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

کیلر جدید Dead By Daylight از بازی Resident Evil لو رفت و قرار است ۳ کارکتر از این فرنچایز راهی Dead By Daylight شوند!

چندی پیش Behaviour Interactive از بخش جدید همکاری Dead By Daylight و Resident Evil خبر داد. چپتر جدید Project W نام دارد و شامل یک کیلر و ۲ سوروایور می‌شود و ظاهرا آنان حالا لو رفته‌اند.

Dead By Daylight x Resident Evil: Project W قرار است به زودی عرضه شود و طبق اخبار لو رفته، این چپتر روز ۱۶ آگوست (مصادف با ۲۵ مرداد) در سرور‌ها قرار می‌گیرد و طبق اعلام رسمی سازندگان، در ماه سپتامبر به شکل رسمی منتشر می‌شود. چپتر جدید شامل چندین موارد Cosmetic و یک کیلر و ۲ سوروایور از بازی ژانر وحشت محبوب Resident Evil خواهد بود.

 

بنا بر DBDLeaks که اخبار این بازی را افشا می‌کند کیلر جدید Dead By Daylight آلبرت وسکر خواهد بود و کارکتر‌های ربکا چمبرز و ایدا وانگ هم سوروایور‌های چپتر جدید هستند و می‌توانید به زودی از این ۳ کارکتر جدید استفاده کنید.

اخیرا اخبار زیادی از فرنچایز Resident Evil می‌شنویم و نتفلیکس هم اخیرا سریالی برگرفته از این فرنچایز را منتشر کرده ولی متاسفانه این سریال بسیار ضعیف بوده و اصلا هم به خوبی ظاهر نشده. این سریال نمره ۳.۸ از ۱۰ را در IMDB کسب کرده است.

چپتر قبلی Dead By Daylight x Resident Evil چپتری جذاب و دوست داشتنی بود. این چپتر ۲ کارکتر لیان اس کندی و جیل ولنتاین را به بازی اضافه کرد و البته کیلر این چپتر نیز نمسیس بود. از آن زمان بازی Dead By Daylight کراس‌اور‌هایی با Hellraiser ،The Ring و چندین فرنچایز محبوب دیگر نیز انجام داده است.

اخیرا نیز Behaviour Interactive با انیمه Attack On Titan همکاری داشته و چندین اسکین با تم این انیمه را وارد این بازی کرده است.

نظر شما در مورد کیلر جدید Dead By Daylight و سوروایور‌هایی که به این بازی می‌آیند چیست؟ فکر می‌کنید که انتخاب درستی کرده‌اند؟ شما دوست دارید چه کارکتر‌هایی از فرنچایز Resident Evil پا به این بازی بگذارند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا