فیلم های جدید دی سی طی یک رویداد رسمی معرفی خواهند شد

بتمن و سوپرمن جدید؟

فیلم های جدید دی سی

طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده از DC Studios ظاهرا قرار است تا فیلم های جدید دی سی طی یک رویداد رسمی معرفی شوند.

مدتی است که با روی کار آمدن استودیو دی سی و اقدامات مدیر آن، جیمز گان (James Gunn)، شاهد تغییرات بسیاری در دنیای سینمایی DC هستیم. در واقع این تغییرات ابتدا از اعلام رسمی ریبوت کل جهان سینمایی دی سی شروع شد و سپس دیدیم که تک به تک بازیگران قدیمی تیم لیگ عدالت (Justice League) کنار زده شدند و فیلم‌های بعدی آن‌ها، یکی از پس دیگری کنسل شد.

با این وجود، وقتی که گان چنین تصمیماتی را گرفت و همه را کنار زد، قاعدتا یک سوال بزرگ برای همه پیش می‌‌آید؛ هدف بعدی چیست؟ یعنی پس از اعلام رسمی ریبوت، چه زمانی باید شاهد رونمایی از برنامه‌های جیمز گان، برای فیلم های جدید دنیای سینمایی دی سی باشیم؟ شاید جواب اینکه آینده دنیای سینمایی دی سی به کدام سمت کشیده خواهد شد، توسط فیلم مورد انتطار The Flash به خوبی پاسخ داده شود، اما مدیر استودیو دی سی خود رسما اعلام کرده که به زودی طی یک رویداد کوتاه، از برنامه‌های آینده DCU رونمایی خواهد کرد.

برنامه آینده فیلم های جدید دی سی امروز مشخص می‌شود

طبق اعلام رسمی جیمز گان، قرار است تا در روز پایانی ماه ژانویه (امروز ۱۱ بهمن)، رویدادی کوتاه برگزار شود که طی آن، مدیران و سران استودیو دی سی، با خبرنگاران یک جلسه خصوصی را خواهند داشت. بسیاری از خبرنگارانی که پیش‌تر نیز جزئیاتی را درباره فیلم‌های مختلف منتشر کرده بودند، این خبر را تایید کرده و برای حضور در رویداد دی سی، اعلام آمادگی کرده‌اند.

انتظار می‌رود که در این رویداد کوتاه، شاهد رونمایی از فاز اول فیلم های جدید دی سی باشیم که قاعدتا تا چند سال را پوشش می‌دهد. با این وجود، این امکان وجود دارد که دی سی و کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.)، فقط جزئیات خیلی خیلی کمی را در اختیار خبرنگاران قرار دهند. برای مثال، شاید در این رویداد صرفا شاهد رونمایی از تاریخ اکران چند فیلم باشیم که طی سال‌های آینده اکران می‌شوند.

رونمایی بزرگ از فاز اول دنیای سینمایی دی سی، پس از ریبوتی که جیمز گان برای آن در نظر دارد، موردی خواهد بود که باید برای تماشای آن، تا تابستان و مراسم مختلف مربوط به جهان DC صبر کنیم. همچنین انتظار می‌رود که در این رویداد، مشخص شود که آینده بازیگرانی مانند هنری کویل (Henry Cavil)، دواین جانسون (Dwayne Johnson) و گل گدوت (Gal Gadot) چیست؟ آیا استودیو دی سی قصد دارد تا همه را کنار بزند؟ یا اینکه آن‌ها در جهانی دیگر خواهند بود و ریبوت در یک دنیای موازی شکل خواهد گرفت؟

در حال حاضر هنوز اطلاعاتی از این جلسه رسمی منتشر نشده و بی‌صبرانه منتظر آن هستیم. احتمال می‌رود که جزئیات مربوط به آن، نهایتا تا عصر یا شب همین روز توسط خبرنگاران منتشر شود.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا