دو انیمیشن جدید دی سی برای پخش در سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده‌اند

گسترش دنیای انیمیشنی دی سی

دو انیمیشن جدید دی سی برای پخش در سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده‌اند پارسا خلیلی ۹ ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ سینما
انیمیشن جدید دی سی

طبق اطلاعات منتشر شده از کمیک کان سن دیگو، دو انیمیشن جدید دی سی برای پخش در سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده که هر دو اقتباسی از رویدادهای کمیکی معروف دهه ۱۹۸۰ هستند.

ساعاتی پیش پنل اختصاصی دی سی در همایش کمیک کان سن دیگو برگزار شد و ضمن مشخص شدن نام چندین کمیک جدید، پخش دو انیمیشن Justice League: Crisis on Infinite Earths و Watchmen را برای سال ۲۰۲۴ را تایید کرد. طبق اطلاعات منتشر شده، این انیمیشن‌ها که انتظار می‌رود انحصاری اکران خانگی باشند، به تنها فیلم لایو اکشن اعلام‌شده دی سی در سال آینده، یعنی Joker: Folie à Deux خواهند پیوست.

Justice League: Crisis on Infinite Earths

با اینکه داستان مولتی‌ورسی بحران در زمین‌های بی‌نهایت سال گذشته در فرانچایز Arrowverse به تصویر کشیده شده، دی سی باری دیگر تصمیم گرفته تا این خط داستانی فوق‌العاده محبوب را به شیوه‌ای جدید روایت کند. اگرچه هنوز جزئیات اصلی انیمیشن به اشتراک گذاشته نشده، اما احتمالا در Tommowverse جریان خواهد داشت که تابستان امسال در فیلم انیمیشن Warworld با درجه سنی بزرگسال (R-Rated) مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

Watchmen

پروژه بعدی Watchmen خواهد بود که به داستان منحصر به‌فردش حول محور شخصیت‌های فیلم زک اسنایدر (Zack Snyder) و ریبوت سریالی شبکه HBO می‌چرخد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این انیمیشن داستانی جدید در دنیای واچمن خواهد بود یا اقتباسی کاملا جدید از رویداد کمیکی آلن مور (Alan Moore). برای کسانی که با فیلم Watchmen آشنایی ندارند، این اثر سینمایی فراموش نشدنی خارج از دنیای اصلی دی سی جریان دارد و روایت‌گر داستان گروهی از ابرقهرمانان بازنشسته است که به‌طور قابل توجهی بر چشم انداز سیاسی جهان خود تاثیر گذاشته‌اند و پس از کشته شدن یکی از آنها از بازنشستگی خارج می‌شوند.

از آنجایی که دی سی به‌دنبال یکی کردن محتوای خود در یک جهان منسجم به رهبری جیمز گان (James Gunn) است، بحران در زمین‌های بی‌نهایت ممکن است پروژه‌ای باشد که به Tommowverse پایان می‌دهد. درباره واچمن نیز هنوز هیچ اطلاعات رسمی منتشر نشده، به خصوص پس از اینکه ریبوت سریالی شبکه HBO داستانی کاملا اورجینال را پس از خط داستانی اصلی به تصویر کشید. بنابراین ممکن است انیمیشن تازه معرفی شده، یک اقتباس واقعی‌تر از کمیک‌های آلن مور باشد که هنوز به شکل انیمیشن تبدیل نشده‌اند.

دو انیمیشن جدید دی سی، یعنی Justice League: Crisis on Infinite Earths و Watchmen هنوز تاریخ اکران مشخصی ندارند اما سال آینده به‌صورت دیجیتال و بلوری پخش خواهند شد.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا