احتمالاً دیو باتیستا در Gears of War ایفای نقش نخواهد کرد

بازیگر نسخه‌ی سینمایی مارکوس فینیکس چه کسی است؟

احتمالاً دیو باتیستا در Gears of War ایفای نقش نخواهد کرد aiazam ۰ ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
حضور Dave Bautista در فیلم The Gears Of War

حضور دیو باتیستا در  Gears of War در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و به نظر می‌رسد که این بازیگر مطرح هالیوود دیگر امید چندانی به حضور در نقش رویایی زندگی خود ندارد.

پس از اینکه در فصل پاییز سال گذشته فیلم‌نامه نویس فیلم Gears of War مشخص شد، علاقه‌مندان گمانه‌زنی‌های خود در مورد بازیگران این فیلم اقتباسی را آغاز کردند. یکی از شخصیت‌های پرطرفدار در این مجموعه بدون شک شخصیت مارکوس فینیکس (Marcus Fenix) است و می‌توان از بازیگر نقش برکس (Brax) در فیلم Guardians of the Galaxy به عنوان یکی از علاقه‌مندان حضور در این اقتباس سینمایی اشاره کرد. ولی خبرهای تازه نشان می‌دهد که احتمالاً دیو باتیستا (Dave Bautista) در فیلم Gears of War  در مقام بازیگر حضور نخواهد داشت.

باتیستا به تازگی در شبکه اجتماعی توییتر به توییتی که خواستار حضور او در این اقتباس سینمایی بود پاسخ داده و به نوعی به نا امیدی خود برای ایفای نقش در این اقتباس سینمایی اذعان کرده است. او با اشاره به این‌که هالیوود در این مورد لیست‌سازی می‌کند، اضافه کرد که آن‌ها به تصمیمات استودیوهای فیلم‌سازی که مسئول انتخاب بازیگران هستند، هیچ اهمیتی نمی‌هد. او در ادامه‌ی توییت خود ضمن تشکر از طرفدارانش به خاطر حمایت‌هایشان؛ اشاره کرد:

باور کنید که من همه تلاش خود را انجام دادم تا این اتفاق رخ دهد.

این اولین بار نیست که از علاقه‌ی این بازیگر برای حضور در این نسخه‌ی سینمایی می‌شنویم. پیش از این در خرداد ماه امسال رود فرگوسن (Rod Fergusson) رئیس استودیو کوالیشن (The Coalition) که کار توسعه‌ی بازی Gears 5 را برعهده دارد، در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود که از علاقه‌ی باتیستا برای ایفای نقش به جای مارکوس فینیکس آگاه است ولی در حال حاضر تصمیم‌گیری در مورد انتخاب بازیگران به عهده‌ی او نیست.

بنابراین در حال حاضر به نظر نمی‌رسد که شاهد حضور دیو باتیستا فیلم Gears of War باشیم، ولی با این همه می‌دانیم که امکان رخداد اتفاق‌های عجیب و غیرمنتظره در هالیوود همیشه وجود دارد.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا