به پایان رساندن بازی Darksiders: Genesis حداقل ۱۵ ساعت زمان می‌برد

اولین نسخه‌ی فرعی از سری Darksiders طولانی‌تر از آن است که فکر می‌کردیم

به پایان رساندن بازی Darksiders: Genesis

استودیوی Airship Syndicate اعلام کرد که برای به پایان رساندن بازی Darksiders: Genesis به پانزده ساعت زمان نیاز دارید.

عنوان Darksiders: Genesis نسخه‌ای فرعی از فرنچایز معروف دارک‌سایدرز به حساب می‌آید که سبکی متفاوت با نسخه‌های اصلی دارد و سبکش از اکشن ماجرایی با دوربین سوم شخص، به یک اکشن نقش‌آفرینی با دوربین ایزومتریک تغییر یافته است. این عنوان پیش‌درآمدی بر تمام نسخه‌های سری است و بازیکن می‌تواند در قالب یکی از دو شخصیت Strife و War به تجربه‌اش بپردازد.

استودیوی Airship Syndicate سازنده‌ی بازی در مصاحبه با Escapist Magazine عنوان کرد که این اثر قرار بود در ابتدا تجربه‌ای ده ساعته باشد، اما در طی روند تولید زمان به پایان رساندن بازی Darksiders: Genesis به ۱۵ ساعت افزایش یافت. این عنوان شامل یازده مرحله و پنج باس‌فایت است و هر مرحله را می‌توان برای دریافت منابع بیشتر و سر زدن به مناطق جدید دوباره تجربه کرد. مدت زمان تجربه بسته به نوع بازی کردن‌تان و این‌که سریع یا با حوصله پیش بروید می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد.

کارگردان بخش طراحی آقای «استیو مدوریرا» می‌گوید:

«ما برای اکتشاف پاداش تعیین کرده‌ایم. چیزهای زیادی در طی مسیر مثل رازها و معماها مخفی شده‌اند. ساختار بازی به صورت مرحله‌ای است، بنابراین می‌توانید یک مرحله را تکرار کنید و به دنبال مواردی بگردید که در بار اول پیدا نکردید.»

آقای «رایان استفانلی» رئیس استودیوی و یکی از خالقان سری Darksiders هم عنوان می‌کند:

«این بازی یک تجربه‌ی بسیار آرکیدی از دارک‌سایدرز است. وقتی به این فکر می‌کردیم که می‌خواهیم چه رویکردی برای نمایش بازی به بازیکن داشته باشیم، به این رسیدیم که تجربه‌ی جالبی رقم خواهد خورد که به بازیکنان گفته شود دقیقا موفق به کسب چه چیزی نشده‌اند. پس آن‌ها می‌دانند و با خود می‌گویند که من باید برگردم و این صندوق و سکه‌های Boatman را پیدا کنم و یک نوع گلوله را گم کردم.»

بازی Darksiders: Genesis در تاریخ ۵ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۴ آذر ۱۳۹۸) برای ویندوز و Google Stadia و در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (۲۵ بهمن ۱۳۹۸) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا