#مهسا_امینی

سریال Daredevil در راه دیزنی پلاس

بازگشت دوباره مت مورداک دوست داشتنی

سریال Daredevil در راه دیزنی پلاس

به گزارش رسانه‌ی ورایتی سریال Daredevil برای پخش از شبکه‌ی دیزنی پلاس ساخته خواهد شد و به نظر حکم ریبوت را برای این سریال و داستان مت مورداک دارد.

کوین فایگی در اواخر سال قبل اعلام کرده بود که چارلی کاکس به احتمال بسیار زیاد بار دیگر نقش مت مورداک را بر عهده خواهد گرفت. چندی بعد نیز اطلاعاتی مربوط به ساخت سریال Daredevil توسط مارول برای پخش در شبکه‌ی دیزنی پلاس لو رفت.

رسانه‌ی ورایتی با استناد به منبعی ناشناس گزارش کرده که مت کورمن و کریس اورد (خالقان سریال Covert Affairs) نویسندگی و تهیه کنندگی این سریال را بر عهده خواهند گرفت.کمپانی مارول هنوز این موضوع را به صورت رسمی تایید نکرده و همچنین از سوی اورد و کورمن نیز چیزی اعلام نشده است.

در اوایل ماه مارس سال جاری بود که چارلی کاکس بازیگر شخصیت دردویل در یک مصاحبه اعلام کرده بود که با اینکه دردویل به دلیل خشونت بالا باید یک فیلم با رده سنی بزرگسال داشته باشد اما بد نیست که مارول ریسک ساخت یک فیلم یا سریال لایو اکشن با درجه سنی 13 سال به بالا را به جان بخرد. او همچنین در ادامه از کمیک‌های محبوب خود از شخصیت دردویل گفت.

از نظر او جذاب‌ترین کمیک‌های این شخصیت که می‌توان با آنها ارتباط برقرار کرد، آن دسته از کمیک‌هایی هستند که این شخصیت در فضا و وضعیت تاریکی قرار دارد. لازم به ذکر است که در گزارش ورایتی هیچ صحبتی از چارلی کاکس یا حتی وینسنت دن آفریو (بازیگر نقش کینگ پین) نشده است. چندی پیش در فیلم Spider-Man: No Way Home شاهد حضور مت مورداک به عنوان وکیل بودیم. سپس سریال‌هایی مانند جسیکا جونز، لوک کیج و ماموران شیلد پس از ترک نتفلیکس به سرویس دیزنی پلاس اضافه شدند.

سریال Daredevil بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ از شبکه‌ی نتفلیکس طی ۳۹ قسمت پخش شد و در نهایت توسط این شبکه کنسل شد. حال به طول دقیق مشخص نیست که آیا سریال Daredevil در دیزنی پلاس یک ریبوت به تمام معنا خواهد بود یا داستان پیشین را ادامه خواهد داد.

نظر شما در مورد سریال Daredevil چیست؟ به نظر شما این شخصیت دوباره به روزهای اوج خود بازخواهد گشت؟ نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان این خبر در وب‌سایت سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا