جزئیات جدید بازی Cyberpunk 2077 به زودی فاش می‌شود

سایبر پانک بزرگتر خواهد شد!

جزئیات جدید بازی Cyberpunk 2077 به زودی فاش می‌شود گلناز کیانی ۰ ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
جزئیات جدید بازی Cyberpunk 2077

یکی از اعضای شرکت برنامه‌نویس بازی‌های ویدیویی CD Projekt Red به تازگی اعلام کرده است که در چند روز آینده جلسه‌ای برگزار خواهد شد و در آن تمام جزئیات جدید بازی Cyberpunk 2077 مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور ماه) در شرکت سی‌دی پروجکت (CD Projekt Red) جلسه‌ای حول محور بازی سایبر پانک (Cyberpunk) برگزار می‌شود که در آن اعضای تیم درباره هر اتفاقی که تا الان برای بازی رخ داده است و به طور خاص‌تر هر آنچه در آینده برای بازی برنامه ریزی کرده‌اند اطلاعاتی را به اشتراک می‌گذارند.

یکی از پروژه‌های آینده سایبر پانک، مجموعه انیمیشنی Cyberpunk: Edgerunners است که در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور ماه) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. این سریال انیمیشنی یک پروژه مشترک بین شرکت‌های سی‌دی پروجکت، استودیو تریگر (Studio Trigger) و نتفلیکس است و در دنیای Cyberpunk 2077 اتفاق می‌افتد، اما داستانی متفاوت دارد و در دوره‌ای جداگانه را روایت می‌کند.

تا آنجا که به بازی مربوط می شود، این احتمال وجود دارد که سی‌دی پروجکت به اولین بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های Cyberpunk 2077 که برای سال آینده برنامه ریزی شده است، اشاره کند. در به‌روزرسانی و گسترش‌های آینده بازی به احتمال زیاد بازیکنان می‌توانند در مناطقی بازی کنند که قبلاً غیرقابل دسترسی بودند و این مناطق ظاهراً شامل منطقه رزمی و گنبد ورزشی (Sports Dome) است.

اطلاعات بیشتری در مورد این به‌روزرسانی یا جزئیات جدید بازی Cyberpunk 2077 فاش نشده است. اما به زودی در برنامه  Night City Wire تمام آنچه در آینده از این مجموعه می‌‌توان دید به اشتراک گذاشته می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند در تاریخ ۶ سپتامبر در ساعت ۸ صبح به وقت PT، ۱۱ صبح به وقت شرقی، ۴ بعد از ظهر بریتانیا و ساعت ۵ بعدازظهر CEST، به پخش زنده برنامه Night City Wire دسترسی داشته باشند.

نظر شما درباره بازی سایبر پانک چیست؟ به نظر شما چه انتظاری می‌توان در آینده از این بازی داشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا