1%
  • 0/10

با بسته الحاقی لغو شده Cyberpunk 2077 آشنا شوید

سفر به ماه

با بسته الحاقی لغو شده Cyberpunk 2077 آشنا شوید ۰ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بسته الحاقی لغو Cyberpunk

گزارش‌ها نشان می‌دهد که سی‌دی پراجکت در گذشته مشغول توسعه یک بسته الحاقی دیگر برای Cyberpunk 2077 بوده که البته توسعه آن به کلی لغو شده است.

در حالی که بازی سایبرپانک در زمان عرضه با حواشی زیادی روبه‌رو شد، اما به لطف پشتیبانی‌های مستمر سی‌دی پراجکت رد و عرضه به‌روزرسانی‌های متعدد، وضعیت بازی به کلی تغییر یافته و چه بسا با انتشار بسته الحاقی فانتوم لیبرتی، توجه‌ها بار دیگر به این بازی جلب شده است.

در همین راستا، اگر خاطرتان باشد، سی‌دی پراجکت خاطرنشان کرده بود که سایبرپانک ۲۰۷۷ تنها یک بسته الحاقی دارد که با عرضه آن، هم اکنون پشتیبانی از بازی نیز به آخر خط رسیده است. در این میان، به نظر می‌رسد که تیم سازنده پیش‎تر روی ساخت یک بسته الحاقی دیگر به نام Moon نیز مشغول به کار بودند که البته توسعه آن بنا به دلایلی متوقف شد.

با استناد بر گزارش اخیر، گویا این بسته الحاقی قرار بود که بازیکن‌ها را به ماه ببرد. تصاویر مفهومی لو رفته از بیلد اولیه این دی‌ال‌سی نشان می‌دهد که شهرها روی ماهواره ساخته شده‌اند و از آن‌ها به عنوان منابع استفاده می‌شود. از طرفی، ظاهرا جمعیت آن نیز حدود ۵۸ هزار نفر بوده است.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، سی‌دی پراجکت رد در ابتدا قصد داشت ماه را به عنوان یکی از مکان‌ها در بازی اصلی قرار دهد. با این حال، بعد از بررسی‌های صورت گرفته، توسعه‌دهندگان به این نتیجه رسیدند که این ایده بسیار بلندپروازانه است و به همین خاطر، تصمیم گرفتند تا آن را در قالب یک بسته الحاقی به بازی اضافه کنند.

با این حال، پشتیبانی از سایبرپانک ۲۰۷۷ به کلی متوقف شده و در پی این رویکرد، توسعه بسته الحاقی مذکور نیز منتفی شده است. طبق آخرین گزارش سی‌دی پراجکت، این استودیوی لهستانی هم اکنون به طور همزمان روی چندین پروژه مختلف کار می‌کند که بازی ویچر ۴ در راس امور قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments