برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سی دی پراجکت بازی‌های بزرگ بیشتری منتشر می‌کند

با فاصله زمانی کمتر

سی دی پراجکت بازی‌های بزرگ بیشتری منتشر می‌کند ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

استودیو سی دی پراجکت رد در پیامی اعلام کرده که با افزایش سرعت توسعه، از این پس بازی های بزرگ بیشتری منتشر می‌کند.

بدون هیچ شک و تردیدی، سی دی پراجکت رد یکی از بهترین بازی‌سازها در جهان به شمار می‌رود که شهرت خود را مدیون ساخت سری ویچر است. این استودیوی لهستانی تا به امروز چندین بازی مختلف روانه بازار کرده که علی‌رغم یک سری حواشی، حسابی مورد استقبال بازیکن‌ها قرار گرفته‌اند.

سی دی پراجکت رد در حال حاضر روی ساخت چندین پروژه جدید از جمله ویچر ۴ و دنباله سایبرپانک مشغول به کار است، اما یکی از بزرگ‌ترین ایراد آن‌ها این بوده که مدت زمان توسعه بازی‌ها بسیار طولانی است؛ به طوری که بازیکن‌ها برای تجربه بازی‌های جدید این استودیو باید چند سالی منتظر بمانند.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که سی دی پراجکت رد قصد دارد این مشکل را به کلی برطرف کند. بر اساس تازه‌ترین گزارش مالی، این استودیو در پیامی رسما اعلام کرد که از این پس سرعت توسعه بازی‌ها را افزایش می‌دهد تا در آینده عناوین بزرگ بیشتر با فواصل کوتاه‌تر به بازار عرضه کند.

طبق اظهارات اخیر مدیرعامل سی دی پراجکت، این استودیو همزمان با توسعه بسته الحاقی فانتوم لیبرتی برای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، روی دو پروژه جدید دیگر نیز کار کرده که این موضوع باعث تسریع در روند ساخت بازی‌های جدید می‌شود. بدین ترتیب، انتظار می‌رود که دیگر برای تجربه عناوین جدید این استودیو نیازی نیست که بیش از ۶ سال منتظر بمانید.

به طور کلی، در حال حاضر اعضای سی دی پراجکت در تیم‌های مختلف روی بازی های جدید از جمله ویچر ۴ با نام رمزی Polaris و دنباله سایبرپاک با نام رمزی Orion کار می‌کنند. همچنین، از دیگر بازی‌های جدید این استودیوی لهستانی می‌توان به بازی Sirius اشاره کرد که در واقع اسپین آف سری ویچر محسوب می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments