بازی Cyberpunk 2077 درجه‌ی سنی بزرگسال را دریافت کرد

انتظار خشونت زیاد را داشته باشید

بازی Cyberpunk 2077 درجه‌ی سنی بزرگسال را دریافت کرد مهسا سپاهی ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 در هیئت رتبه‌بندی نرم‌افزارهای سرگرمی (ESRB)، درجه‌ی سنی بزرگسال را دریافت کرد.

طبق اخبار منتشر شده، بازی Cyberpunk 2077 به دلیل داشتن محتوای نامناسب برای کودکان، درجه‌ی سنی M یا همان بزرگسال را از سوی ESRB دریافت کرده است. کارشناسان می‌گویند با توجه به وجود صحنه‌های خشن، این مسئله دور از انتظار نبوده و تعیین این درجه‌ی سنی برای ساخته‌ی جدید استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، منطقی محسوب می‌شود.

بعضی از توضیحاتی که پیرامون این بازی نقش‌آفرینی منتشر شده، از صحنه‌های خشن و دلهر‌ه‌آور شدید آن حکایت دارد. در بعضی از بخش‌های بازی، اجساد تکه‌ تکه شده‌ای وجود دارند که قفسه‌ی سینه‌‌ی آن‌ها باز شده و درون حفره‌های بدن و بخش‌های داخلی آن به تصویر کشیده‌ شده است. در یک ماموریت دیگر، بازیکنان باید با چکش زدن به ناخن‌های دست و پای یک انسان به او کمک کنند (!) که این بخش با عناصری مثل خون و صدای جیغ همراه است. علاوه‌بر این‌، در بخش شخصی‌سازی و تعیین جنسیت کاراکتر Cyberpunk 2077، تصاویر نامناسبی برای کودکان وجود دارد که از دیگر دلایل گرفتن درجه‌ی سنی بزرگسال برای این بازی به حساب می‌آید.

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی Cyberpunk 2077، شاهد اتفاقات هیجان‌انگیزی پیرامون این اثر نقش‌آفرینی هستیم. یکی از این موارد، رونمایی از پکیج مخصوص این بازی است که آیتم‌های جالبی در آن قرار دارد و با مبلغی کمتر از بازی اصلی، به‌فروش می‌رسد. این مجموعه حاوی بازی و آیتم‌های فیزیکی و دیجیتالی زیادی است که توسط سی‌دی پراجکت رد معرفی شده و تنها با قیمت ۵۰ دلار پیش‎فروش می‌شود.

علاوه‌بر این اخبار، استودیوی سازنده‌ی سایبرپانک اعلام کرده در ۲۲ خرداد امسال (یازدهم ژوئن)، اطلاعات و تصاویر تازه‌ای از این عنوان مورد انتظار منتشر می‌کند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا منتشر خواهد شد؛ همچنین، علاوه بر عرضه‌ی مستقیم، کاربران کنسول ایکس‌باکس سری ایکس می‌توانند از طریق قابلیت اسمارت دلیوری به این بازی دسترسی داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا