1%
  • 0/10

درآمد بازی Cyberpunk 2077 چقدر بوده است؟

درآمد بازی Cyberpunk 2077 چقدر بوده است؟ ۰ ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
درآمد بازی Cyberpunk 2077

سی دی پراجکت به تازگی آمار و ارقام جدیدی از میزان درآمد بازی Cyberpunk 2077 و بسته الحاقی فانتوم لیبرتی منتشر کرده است.

نزدیک چهار سال از انتشار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ می‌گذرد؛ اثری که اگرچه در ابتدا با انتقادهای شدید بازیکن‌ها روبه‌رو شده بود، اما در پی پشتیبانی‌های تیم سازنده و عرضه آپدیت‌های متعدد، در حال حاضر در شرایط مطلوبی قرار دارد و روزانه گیمرهای زیادی از اقصی نقاط جهان را به خود سرگرم می‌کند.

در این میان، شاید برایتان جای سوال باشد که این عنوان از زمان انتشار تا به امروز چند میلیون دلار درآمدزایی داشته است؟ در همین راستا، ساعاتی قبل استودیو سی دی پراجکت رد در جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر آمار و ارقام جدیدی از درآمد بازی به اشتراک گذاشت.

بر اساس بیانیه این کمپانی لهستانی، بازی Cyberpunk 2077 و بسته الحاقی Phantom Liberty در مجموع چیزی در حدود ۷۵۰ میلیون دلار درآمدزایی داشته‌اند. به گفته این شرکت، عرضه دی‌ال‌سی مزبور در همچنین آپدیت شماره ۲.۰ در افزایش فروش و درآمد بازی بسیار تاثیرگذار بودند.

اگر خاطرتان باشد، این کمپانی در ماه اکتبر سال ۲۰۲۳ میلادی اعلام کرد که مجموع فروش بازی Cyberpunk 2077 به بیش از ۲۵ میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است. همچنین تا پایان سال گذشته میلادی، چیزی در حدود ۵ میلیون نسخه از بسته الحاقی Phantom Liberty فروخته شده است.

لازم به ذکر است که بودجه ساخت بازی سایبرپانک برابر با ۳۱۶ میلیون دلار اعلام شده و در کنار آن، حدود ۴۱ میلیون دلار نیز برای پشتیبانی و توسعه آپدیت‌های بازی هزینه شده است. در همین حین، سی دی پراجکت نزدیک به ۸۵ میلیون دلار برای توسعه و بازاریابی دی‌ال‌سی Phantom Liberty خرج کرده است. با همه این‌ها، طبق آمار و ارقام فوق، می‌توان گفت که این عنوان تقریبا دو برابر هزینه‌ها را جبران کرده و همچنان به روند رو به رشد خود ادامه می‌دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments