1%
  • 0/10

فروش بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به بیش از ۴ میلیون نسخه رسید

تداوم استقبال بازیکن‌ها

فروش بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به بیش از ۴ میلیون نسخه رسید ۰ ۰۸ آذر ۱۴۰۲ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
فروش بازی Cyberpunk 2077

بر اساس گزارش اخیر سی دی پراجکت، فروش بازی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty به بیش از ۴.۳ میلیون نسخه رسیده است.

سی دی پراجکت به واسطه بسته الحاقی فانتوم لیبرتی، سرانجام به تمام وعده‌هایی که پیش از عرضه سایبرپانک ۲۰۷۷ داده بود، عمل کرد و به لطف تلاش مستمر تیم سازنده، توانست اعتماد از دست رفته هوادارها را بازگرداند و یک پروژه شکست خورده را به یک بازی پرطرفدار تبدیل کند.

در همین راستا، ساعاتی پیش جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر سی دی پراجکت را جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران برگزار شد که در جریان این نشست، آمار و ارقام جدیدی از میزان فروش بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در دسترس عموم قرار گرفت. طبق ادعای این شرکت لهستانی، ظاهرا تا به امروز حدود ۴.۳ میلیون نسخه از بسته الحاقی Phantom Liberty در سراسر جهان به فروش رسیده است.

دستیابی به چنین آمار فروشی، موفقیت بزرگی برای سی دی پراجکت به شمار می‌رود؛ چرا که این محتوا در قالب یک بسته الحاقی عرضه شده و از همه مهم‌تر، در حال حاضر تنها حدود دو ماه از انتشار آن می‌گذرد. بهتر است بدانید که این دی‌ال‌سی در هفته نخست انتشار خود بالغ بر ۳ میلیون نسخه فروش داشت.

گفتنی است که طبق آخرین آماری که از سوی شرکت سی دی پراجکت در ماه اکتبر امسال منتشر شده، حدود ۲۵ میلیون نسخه از بازی Cyberpunk 2077 فروخته شده است. دقت داشته باشید که این آمار و ارقام‌ها شامل فروش بازی در پلتفرم‌های ایکس باکس و پلی استیشن و کامپیوتر می‌شود.

بازی سایبرپانک در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. به علاوه، کاربران نسل نهم می‌توانند بسته الحاقی فانتوم لیبرتی نیز را نیز به طور جداگانه خریداری و تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments