#مهسا_امینی

احتمال انتشار بازی Cyberpunk 2077 در سرویس ایکس باکس گیم پس چقدر است؟

فعلا وقت بیدار شدن نیست سامورایی!

بازی Cybperunk 2077 در سرویس ایکس باکس گیم پس

روزهای اخیر بسیاری بر این باور رسیدند که بازی Cyberpunk 2077 در سرویس ایکس باکس گیم پس عرضه خواهد شد، ولی حقیقت چیز دیگری‌ست. استودیو CD Projekt Red موضع خود را مشخص کرد.

استودیو CD Projekt Red آب پاکی را روی دست همه ریخت و اعلام کرد که در حال حاضر برنامه‌ای برای عرضه بازی Cyberpunk 2077 در سرویس ایکس باکس گیم پس ندارند. طی روزهای اخیر شایعات بسیاری مبنی بر عرضه این بازی در سرویس محبوب ایکس باکس به گوش می‌رسید که به نظر فعلا در حد شایعه باقی خواهند ماند.

چندی پیش وبسایت VGC طی خبری اعلام کرد که آن‌ها احتمال می‌دهند استودیو لهستانی CD Projekt Red به زودی بازی Cyberpunk 2077 را در سرویس ایکس باکس گیم پس ارائه دهد، ولی رادک گابوفسکی (Radek Gabowski) از اعضای ارشد استودیو توسعه دهنده این بازی به میان آمد و در شبکه اجتماعی توییتر و در پاسخ به گزارشگر وبسایت VGC گفت:

من فکر کردم بد نیست حرفی بزنم و بگویم برنامه‌ای برای عرضه بازی Cyberpunk 2077 در سرویس ایکس باکس گیم پس نداریم.

شاید بپرسید پس این شایعات از کجا آغاز شدند؟ گمان‌های اولیه زمانی شکل گرفتند که در آخرین تبلیغ منتشر شده برای ایکس باکس کلاود گیمینگ، ما شاهد صحنه‌های کوتاه از بازی Cyberpunk 2077 در آن بودیم که باعث کنجکاوی بسیاری افراد و بیش از همه فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی شد. همین تبلیغ منتشر شده باعث شد مردم چندین تئوری ارائه دهند و بسیاری احتمال دادند این بازی به زودی در اختیار کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس آلتیمیت قرار می‌گیرد.

گابوفسکی هرگونه احتمال ارائه این بازی در سرویس ایکس باکس گیم پس در آینده نزدیک را رد کرد، ولی نظر او به این معنا نیست که ما هرگز شاهد بازی Cyberpunk 2077 در سرویس ایکس باکس گیم پس در آینده نخواهیم بود. طی سال‌های اخیر شرکت مایکروسافت موفق به ارائه بسیاری بازی‌های غیر انحصاری در سرویس ایکس باکس گیم پس خود شده که ما را به ارائه بازی Cyberpunk 2077 امیدوار می‌کند.

همیشه باید در نظر داشت که دنیای بازی‌های ویدیویی دنیای غافلگیری‌هاست و ممکن است هر لحظه با خبر عرضه بازی Cyberpunk 2077 در سرویس ایکس باکس گیم پس روبه‌رو شویم. با این حال می‌دانیم که این بازی در آینده نزدیک در دسترس کاربران این سرویس قرار نمی‌گیرد. شما منتظر چه بازی‌هایی در سرویس ایکس باکس گیم پس هستید؟ فکر می‌کنید شاهد بازی Cyberpunk 2077 در این سرویس خواهیم بود؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا