#مهسا_امینی

تریلر هنگام عرضه‌ی Cyberpunk 2077 شامل یک پیام مخفی می‌شود

پیامی درباره‌ی بسته‌های الحاقی

تریلر هنگام عرضه‌ی Cyberpunk 2077

در حالی که دو روز از انتشار تریلر هنگام عرضه‌ی Cyberpunk 2077 می‌گذرد، کاربران متوجه‌ی وجود یک پیام مخفی و نسبتا طولانی در آن شده‌اند.

استودیوها و شرکت‌های بازیسازی معمولا قبل از عرضه‌ی بازی خود، بسته‌های الحاقی آن را معرفی می‌کنند. بدین ترتیب، کاربرانی که می‌خواهند سیزن پس یا نسخه‌های مخصوص مانند دیلاکس را بخرند، قادر خواهند بود محتوای موجود در آن‌ها را بررسی کرده و نهایتا تصمیم نهایی خود را اتحاذ کنند. در شرایطی که انتظار می‌رفت سی‌دی پراجکت رد سیاست مشابهی را دنبال کند، این شرکت لهستانی تصمیم گرفت معرفی بسته‌های الحاقی Cyberpunk 2077 را برای مدتی به تاخیر بیاندازد. البته آن‌ها قصد داشتند بسته‌های الحاقی را در روزهای باقی مانده به انتشار معرفی کنند اما پس از اینکه مجبور شدند عرضه را برای مدت کوتاهی به تعویق بیاندازند، نظرشان تغییر کرد.

سی‌دی پراجکت رد دو روز پیش تریلر هنگام عرضه‌ی Cyberpunk 2077 را در شبکه‌های اجتماعی و همچنین کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و صحنه‌های مختلفی از روند بازی را به تصویر می‌‎کشد. کاربران تیزبین اخیرا متوجه شده‌اند در ثانیه‌های پایانی تریلر و تقریبا همزمان با نمایش عبارت Pre-Order، یک متن نسبتا بلند ظاهر شده و سپس در کسری از ثانیه ناپدید می‌شود. اگرچه سرعت رخ دادن این فرآیند بسیار بالا است اما کاربران متوفق شده‌اند متن کامل را استخراج کنند:

در گذشته اعلام کرده بودیم بسته‌های الحاقی منتشر خواهند شد. اگرچه از آمادگی لازم برای صحبت پیرامون جزئیات برخوردار نیستیم اما باید بگوییم چیزهای زیادی از Hearts of Stone و Blood and Wine یاد گرفتیم. بسته‌های الحاقی ما برای Cyberpunk 2077 نه تنها شما را به عمق نایت سیتی می‌برند، بلکه محتواهایی باکیفیت و داستان‌محور را ارائه می‌دهند. بسته‌های الحاقی، شما را مجبور به اتخاذ تصمیمات سخت در داستان‌هایی فراموش‌نشدنی می‌کنند.

قبل از اینکه نوبت به بسته‌های الحاقی پولی برسد، از اوایل سال آینده‌ی انتشار محتواهای الحاقی رایگان را شروع می‌کنیم. درست مانند The Witcher 3، مجموعه‌ای از بسته‌های رایگان را خواهیم داشت که برای بازی منتشر می‌شوند تا حیات بیشتری را به دنیای تاریک و آینده‌نگرانه‌ی بازی تزریق کنند. امیدوار هستیم بی‌صبرانه منتظر این محتواها باشید.

پیام مخفی سی‌دی پراجکت رد در تریلر هنگام عرضه‌ی Cyberpunk 2077 هیچ نکته‌ی تازه‌ای را شامل نمی‌شود. تیم توسعه در گذشته گفته بود تجربه‌های ارزشمندی از توسعه‌ی The Witcher 3: Wild Hunt و بسته‌های الحاقی‌اش کسب کرده و آن‌ها را برای جدیدترین محصولش به کار می‌گیرد. در نتیجه، جدا از بسته‌های الحاقی پولی، شاهد انتشار بسته‌های رایگان خواهیم بود. علاوه بر این، استودیوی لهستانی اوایل آذر ماه گفته بود معرفی و عرضه‌ی بسته‌های الحاقی بعد از انتشار سایبرپانک 2077 آغاز خواهد شد.

در انتها، لازم به ذکر است Cyberpunk 2077 هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. فعلا توصیه می‌شود کاربران روی کنسول‌های قدیمی به تجربه‌ی بازی نپردازند؛ زیرا مشکل فنی زیادی دارند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا