#مهسا_امینی

سی‌دی پراجکت مشغول بهبود Cyberpunk 2077 است

تعداد باگ‌ها به طرز قابل‌ توجهی زیاد است

آپدیت سایبرپانک 2077

اطلاعات تازه‌ای از بهبود بازی Cyberpunk 2077 و به‌روزرسانی‌های جدید آن منتشر شده است.

همان‌طور که می‌دانید اخیرا بازی Cyberpunk 2077 عرضه شده و در دسترس چشم‌انتظاران آن قرار گرفته‌ است. با وجود آن‌که همه شوق و اشتیاق زیادی برای این عنوان نشان داده‌اند، اما مشکلات متعدد آن باعث شده تا عده‌ی زیادی از تجربه‌ی این اثر نقش‌آفرینی ناامید شوند. توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077، استودیوی سی‌دی‌ پراجت رد، در حال حاضر مشغول بررسی مشکلات و باگ‌های این عنوان هستند و با به‌روزرسانی‌هایی که منتشر می‌کنند، سایبرپانک 2077 را ارتقا می‌دهند.

این‌طور که پیداست، این عنوان نقش آفرینی سی‌دی پراجکت مشکلات فراوانی دارد و عده‌ی زیادی از بازیکن‌ها از این بابت ناراضی هستند. از همین رو، سی‌دی پراجکت در تلاش است تا با به‌روزرسانی‌ها، تعدادی از مشکلات را حل کرده و به بهبود بازی کمک کند. در آپدیت جدید، باگ‌های تعدادی از ماموریت‌ها و کنترل ماشه‌ها بهبود می‌یابد. همچنین، به‌روزرسانی Hotfix 1.04 شامل بخشی از اصلاحات پیرامون جزئیات بصری است و به طور کلی گرافیک Cyberpunk 2077 ثبات بیشتری پیدا می‌کند.

جالب است بدانید تعدادی از آهنگ‌های بازی Cyberpunk 2077 حق کپی‌رایت دارد و درصورت پخش زنده‌ی آن‌ها، کاربر به مشکل DMCA برمی‌خورد. توسعه‌دهندگان اعلام کرده‌اند قرار است این مشکل را هم برطرف کنند. به طور کلی، سی‌دی پراجکت از مشکلات بازی جدید خود آگاه است و قصد دارد هرچه زودتر آن‌ها را برطرف کند.

لازم به ذکر است که بازی سایبرپانک 2077 اخیرا منتشر و موفق شده نمرات خوبی از سایت‌ها و کارشناسان ویدیوگیم دریافت کند. اگر می‌خواهید درمورد این عنوان بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آنچه باید درمورد جدیدترین ساخته‌ی سی‌دی پراجکت رد بدانیم را مطالعه کنید. همچنین، برای اطلاعات بیشتر درمورد سیستم مورد نیاز بازی سایبرپانک 2077، می‌توانید از مطلب مرتبط به آن در سرگرمی استفاده کنید. این عنوان درحال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا