کیف پول رمز ارز

کیف پول رمز ارز ووابیت (Wuabit) برای کاربران واتساپ ارز دیجیتال به ارمغان می‌آورد

طراحی یک نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی برای تسهیل خدمات ارز دیجیتال

در تلاش برای ترویج پذیرش گسترده‌ی ارزهای دیجیتال، تیمی از توسعه‌دهندگان نوعی کیف پول رمز ارز ایجاد کرده‌اند.

این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد از درون برنامه‌های پیام‌رسان مورد علاقه‌شان مانند واتساپ به خدمات ارز دیجیتال دسترسی داشته باشند. با استفاده از سرویس Wuabit، کاربران به زودی خواهند توانست از طریق اپلیکیشن‌هایی که قبلاً با آن‌ها آشنایی کامل دارند، معامله و سایر خدمات مربوط به دارایی‌های ارزهای دیجیتال را انجام دهند. طراحی سرویس واتساپ ووابیت در حال حاضر رو به اتمام است. پس از آن تیم توسعه‌دهنده به دنبال ارائه‌ی عملکردهای مشابه برای تلگرام، پیام‌رسان فیس بوک و وایبر خواهد بود.

کیف پول رمز ارز ووابیت ارائه‌ خدمات رمز ارز به کاربران واتساپ را با بیت کوین آغاز می‌کند

طبق گزارشی در روزنامه‌ی بریتانیایی The Express، اولین تلاش کیف پول رمز ارز ووابیت برای یکپارچه‌سازی پشتیبانی بیت کوین در واتساپ تقریباً آماده راه‌اندازی است. این سرویس توسط توسعه‌دهندگان به عنوان یک نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی توصیف شده است. هدف این است که ابتدا به کاربران واتساپ اجازه داده شود تا پرداخت‌های بیت کوین را با استفاده از دستورات چت در این پیام‌رسان محبوب انجام دهند.

ووابیت قصد دارد طی یک ماه آینده یک آزمایش بتا‌ی عمومی برای این سرویس کیف پول رمز ارز راه‌اندازی کند. توسعه‌دهندگان قصد دارند خدمات بیش‌تری را به نرم‌افزار اضافه کنند و امیدوارند که بررسی قیمت و انجام فرایند معامله را یکپارچه کنند. همچنین برنامه‌هایی برای ادغام سایر پروژه‌های مربوط به ارزهای دیجیتال محبوب با این سرویس وجود دارد. با استناد به وب‌سایت Wuabit، این پروژه‌ها رمز ارزهای لایت کوین، بیت کوین کش و اتر را شامل خواهد شد.

ووابیت علاوه بر ارائه‌ی پشتیبانی از سایر دارایی‌های دیجیتال، در تلاش است تا این سرویس را به سایر برنامه‌های پیام رسانی محبوب مانند تلگرام، فیس بوک و وایبر گسترش دهد. انتظار می‌رود که با ارائه‌ی خدمات از داخل یک برنامه‌ی آشنا، افراد بیش‌تری مایل به سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال باشند.

پرداخت‌های مرتبط با ارزهای رمزنگاری‌ شده از طریق کیف پول رمز ارز در واتساپ می‌تواند تعداد بیش‌تری از کاربران را، که فقط برای چت‌ کردن از این پیام‌رسان استفاده می‌کنند، به دنیای دارایی‌های دیجیتال وارد کند.

آیا واقعاً سرویس ووابیت تفاوتی در پذیرش ارزهای رمزنگاری‌شده ایجاد خواهد کرد؟

در حالی که ترویج استفاده از ارزهای دیجیتال مطمئناً یک دلیل قانع‌کننده برای توسعه‌دهندگان سرویس کیف پول رمز ارز Wuabit است، تأثیر این سرویس بر افزایش پذیرش اینگونه دارایی‌ها باید در طول زمان بررسی شود. به هر حال، این سرویس از کاربران می‌خواهد که آن را بشناسند و علاوه بر دانلود واتساپ برای استفاده از این سرویس، اقدامات بیش‌تری را انجام دهند.

یکی از نمونه‌هایی که در این زمینه بسیار نویدبخش بود، گوشی سامسونگ S10 بود. درباره این مدل پرچم‌دار یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تلفن همراه، که دارای کیف پول رمز ارز داخلی است، اطلاعات زیادی منتشر شد. با این حال، از زمان راه‌اندازی آن، کاربران بسیاری عنوان کردند که سرویس کیف پول به‌صورت پیش‌فرض فقط در چند نقطه از جهان وجود دارد. در مناطق دیگر، کیف پول باید به صورت دستی نصب شود. حتی هنوز گزارش‌هایی وجود دارد که از محبوب‌ترین ارز دیجیتال، بیت کوین، پشتیبانی نمی‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا