#مهسا_امینی

تماشا کنید: گیم‌پلی Crash Bandicoot: On The Run مکانیک این بازی را نمایش می‌دهد

این بازی بهار ۲۰۲۱ عرضه می‌شود

استودیوی بازی‌سازی کینگ (King) ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Crash Bandicoot: On The Run منتشر کرد.

بازی مورد انتظار Crash Bandicoot: On The Run در سبک رانر توسعه یافته و داستان آن با Crash Bandicoot 4: It’s About Time ارتباط مستقیم دارد. در واقع، نئو کورتکس در این عنوان موبایلی حضور داشته و سعی می‌کند چند جهان را تصاحب کند. از طرفی دیگر کوکو به کمک اوکا اوکا، کرش را همراهی کرده تا با کمک یک‌دیگر جلوی دانشمند دیوانه را بگیرند.

به تازگی استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی Crash Bandicoot: On The Run، شرکت کینگ، ویدیویی منتشر کرده که محتوای آن مکانیک این بازی مورد انتظار را نمایش می‌دهد. به گفته‌ی این توسعه‌دهنده، کاربران On The Run می‌توانند به صورت چند نفره و آنلاین، با دیگر بازیکن‌ها رقابت داشته باشند. در واقع، آن‌ها می‌توانند با تعداد زیادی از کاربران مسابقه بدهند و در نهایت کسی که بیشتر مسیر را در این بازی رانر طی کرده باشد، برنده‌ی میدان است. عده‌ای عقیده دارند در قسمت‌هایی از این عنوان، ایده‌های کلاسیک فرنچایز کرش بندیکوت جای داده شده که می‌تواند برای بازیکنان و طرفداران قدیمی سری کرش، خاطره‌انگیز و جذاب باشد.

لازم به ذکر است که بازی Crash Bandicoot: On The Run در بهار سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس کاربران سیستم عامل اندروید و iOS قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند به تجربه‌ی این عنوان رانر بپردازند. همچنین، کاربران با تجربه‌ی این عنوان به صورت آنلاین می‌توانند با دوستان خود بازی کنند. همچنین، کاربرانی که کنسول جدید پلی‌استیشن 5 را دارند، می‌توانند عنوان The Crash Bandicoot N. Sane را با استفاده از سرویس پلی‌استیشن پلاس کالکشن، به صورت رایگان تجربه کنند.

در حال حاضر، علاقه‌مندان می‌توانند بازی هیجان‌انگیز Crash Bandicoot: On The Run را Pre-Register یا همان پیش‌ثبت نام کنند؛ با مراجعه به پلی استور یا اپ استور وارد صفحه‌ی مربوط به Crash Bandicoot: On The Run شده و مراحل مربوطه را انجام دهید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا