#مهسا_امینی

بازی Crash Bandicoot 4 بیش از ۱۰۰ مرحله خواهد داشت

چهار برابر کرش بندیکوت‌های قبلی

بازی Crash Bandicoot 4

با توجه با ایمیل تبلیغاتی گیم‌استاپ که چندی پیش منتشر شده، به نظر می‌رسد که بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time بیش از ۱۰۰ مرحله‌ی قابل بازی خواهد داشت.

این ایمیل را که کاربر StrawHatRy دریافت و کاربر Broski آن را در توییتر منتشر کرده را در زیر می‌بینید:

قسمت اول کرش بندیکوت ۲۶ مرحله داشت. قسمت دوم ۲۷ مرحله و قسمت سوم ۳۲ مرحله که مجموعا تعداد مراحل سه‌گانه‌ی اول کرش بندیکوت را به ۸۵ مرحله می‌رساند. درست است که هنوز از محتویات و جزئیات مراحل جانبی Crash Bandicoot 4: It’s About Time بی‌خبر هستیم، اما صرفا بر اساس تعداد مراحل، می‌توان برداشت کرد که این بازی به تنهایی اندازه‌ی سه‌گانه‌ی ابتدایی مجموعه مرحله خواهد داشت.

داستان بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time درست پس از قسمت سوم این سری بازی اتفاق خواهد افتاد. اکتیویژن وظیفه‌ی ساخت قسمت چهارم را به استودیوی Toys for Bob سپرده است که به نظر می‌آید به خوبی توانسته‌اند آن‌چه را که طرفداران در ذهن داشتند، محقق کنند و سه‌گانه‌ی ناتی داگ را ادامه دهند. گیم‌پلی Crash Bandicoot 4: It’s About Time قرار است مانند سه‌گانه‌ی اصلی، شامل پرش سکویی، چرخش معروف Crash و رویارویی با باس فایت‌ها باشد. استودیوی Toys for Bob تمام سعی خود را کرده است تا هم طرفداران قدیمی را راضی کند و هم طرفدارانی را که به تازگی پا به دنیای کرش بندیکوت گذاشته‌اند، جذب کند. جزئیات بیشتر از این بازی را می‌توانید در «هر آن چه از کراش باندیکوت 4 می‌دانیم» مطالعه کنید.

برای این ماجراجویی باید چند ماه دگیر منتظر بمانیم چرا که این عنوان در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۹ (۲ اکتبر ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد و شایعاتی وجود دارد که Crash Bandicoot 4: It’s About Time ممکن است در کنار پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، برای نینتندو سوییچ نیز منتشر شود. عرضه نسخه‌های نسل بعدی و نسخه‌ی پی‌سی هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا