احتمال ساخت بازی Counter-Strike 2 بالا می‌رود

سرنخی مهم

احتمال ساخت بازی Counter-Strike 2 بالا می‌رود گلناز کیانی ۰ ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ اخبار (گیم)
ساخت بازی Counter-Strike 2

در چند ماه گذشته شایعات زیادی درباره ساخت بازی Counter-Strike 2 به وجود آمده بود و اخیرا به لطف یکی از بازیکنان پیگیر و تحقیقات زیاد او این شایعات به واقعیت تبدیل شدند.

به لطف مهارت‌های تحقیقاتی یکی از طرفداران این بازی، به نظر می‌رسد شواهد بیشتری از ادامه‌ی بازی کلاسیک Counter-Strike: Global Offensive به دست آمده باشد. با ادامه رکوردشکنی‌های بازیکنان و طرفداران حالا امکان ساخت ادامه این بازی تیراندازی اول شخص محبوب بیشاز پیش افزایش یافته است و فصل جدید در دست ساخت قرار گرفته است.

از زمان انتشار قسمت اول بیش از ده سال می‌گذرد. این بازی که در سال 2012 منتشر شد همچنان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تیراندازی اول شخص چند نفره است. اما پس از گذشت یک دهه و علیرغم محبوبیت چندین ساله بازیکنان از ساخت ادامه‌ای برای این بازی تقریبا ناامید شده بودند که شایعات ساخت قسمت دوم اوج گرفتند. البته با توجه به سن کنونی این عنوان، تنها برخی از بازیکنان ممکن است برای به‌روزرسانی جدید بازی آماده باشند، چه از طریق ارتقاء موتور یا کلا یک دنباله جدید.

یکی از طرفداران با نام مستعار Aquarius در فضای مجازی، اولین سرنخ احتمالی را درون شبکه استیم (Steam) پیدا کرد. این کاربر هنگام جستجو متوجه شد که در پایگاه داده‌های استیم یک فایل اجرایی با نام cs2.exe وجود دارد. چیزی که می‌تواند به معنای Counter-Strike 2 یا احتمالاً ارتقاء موتور بازی فعلی باشد.

با اینکه سرنخ به دست آمده بسیار چشمگیر بود و طرفداران زیادی را هیجان زده کرد اما شرکت سازنده این بازی ولو (Valve Corporation) هنوز هیچ چیزی را به طور رسمی تایید یا تکذیب نکرده است. بازی Counter-Strike در طول یازده سال گذشته تغییرات زیادی کرده است و یک دنباله یا ارتقاء موتور آن می‌تواند یک تغییر خوشایند برای آن دسته از بازیکنانی باشد که منتظر تازگی در محتوا و گیم پلی هستند.

احتمال ساخت بازی Counter-Strike 2 و یا ارتقا موتور بازی فعلی بسیار بالاست و هنوز در دسته پرطرفدارترین اخبار اخیر دنیای بازی‌های ویدیویی قرار دارد. از آنجایی که شرکت ولو به خاطر غافلگیری‌ها و انتشارات غیرمنتظره خود شناخته می‌شود هیچ بعید نیست که به زودی شاهد اخبار رسمی یا حتی انتشار ناگهانی قسمت دوم باشیم.

قسمت اول این بازی Counter-Strike: Global Offensive در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و پلتفرم‌های قدیمی در دسترس است.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا احتمال ساخت قسمت دوم بالاتر است یا احتمال ارتقا موتور بازی؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا