تمام رویداد‌های ورزشی شرکت EA به حالت تعلیق درآمد

پیش‌گیری از ویروس کرونا

تمام رویداد‌های ورزشی شرکت EA به حالت تعلیق درآمد نیکان صبوری ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
رویداد‌های ورزشی شرکت EA

شرکت EA به صورت رسمی اعلام کرد که تمام رویداد‌های ورزشی این شرکت را برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به حالت تعلیق درآورد.

سازمان جهانی بهداشت چندی پیش به صورت رسمی اعلام کرد که سطح خطر ویروس جدید یعنی COVID-19 که با نام ویروس کرونا جدید شناخته می‌شود به سطح پندامیک (همه‌گیری جهانی) رسیده است. در این راستا سازمان‌های مختلف رویدادها و نمایشگاهای خود را به صورت کامل لغو یا به حالت تعلیق در آوردند. برای نمونه می‌توان به لغو مراسم E3 امسال اشاره کرد که به دلیل جلوگیری از شیوع و پیشگیری امسال شاهد برگزاری این رویداد نخواهیم بود.

حال شرکت EA به تازگی در بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که تمام رویداد‌های ورزشی عناوین خود را از جمله Apex Legends Global Series ،FIFA 20 Global Series ،FIFA Online 4 Live و Madden NFL 20 Championship Series تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در آورد.

اولویت مهم ما محافظت از بازیکنان حرفه‌ای، کارمندان، شریک‌های کاری و جامعه‌ی ارتباطات است. با توجه به وضعیت کنونی که ویروس کرونا به وجود آورده و همچنین بیانیه و راهنمایی‌هایی که سازمان جهانی بهداشت به همه‌ی دنیا اعلام کرده است، ما می‌خواهیم با آن‌ها در این مسیر حرکت کنیم که این شامل رویدادها و مراسم‌های آنلاین ما هم می‌شود.

از توجه و درک شما در این خصوص از همه‌ی شما متشکریم. خواهشا مراقب خودتان باشید. در زمان مناسب ما رویداد‌هایمان را دوباره آغاز خواهیم کرد.

در کنار EA، بلیزارد اکتیویژن هم اعلام کرد که دو ماه از مسابقات لیگ Overwatch را به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد. Riot Game هم در بیانیه‌ای گفت که تا اطلاع ثانوی رویداد‌های خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری پیش خواهد برد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا