1%
  • 0/10

بازی‌های جدید سرویس گیم پس در ماه مارس اعلام شد

شامل عناوین بزرگ و کوچک

بازی‌های جدید سرویس گیم پس در ماه مارس اعلام شد ۰ ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
گیم پس در ماه مارس

شرکت مایکروسافت اولین موج از بازی‌هایی که به سرویس گیم پس در ماه مارس اضافه می‌شوند را معرفی کرد که شامل عناوین قابل توجهی می‌شود.

در ابتدا بازی Warhammer 40,000: Boltgun برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های Xbox اضافه می‌شود. در تاریخ 7 مارس نیز بازی PAW Patrol World برای پلتفرم‌های اشاره شده در دسترس قرار خواهد گرفت. به دنبال آن نیز بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated در تاریخ 12 مارس روی سرویس ایکس باکس گیم پس قرار می‌گیرد.

در تاریخ 13 مارس، بازی Control Ultimate Edition محصول تحسین شده استودیو رمدی (Remedy Entertainment) روی سرویس اشتراکی مایکروسافت قرار می‌گیرد. این نسخه شامل هر دو بسته گسترش دهنده منتشر بازی از جمله بسته The Foundation و AWE است. با توجه به اینکه مدتی پیش اعلام شد استودیو رمدی حقوق مربوط به بازی Control را به طور کامل از ناشر آن یعنی شرکت 505 Games خریداری کرده است، اکنون زمان مناسبی برای افرادی به شمار می‌رود که پیش از این عنوان مذکور را تجربه نکرده بودند.

در ادامه عناوین جدیدی که به سرویس گیم پس در ماه مارس اضافه می‌شوند باید به بازی No More Heroes 3 محصول استودیو گرس هوپر (Grasshopper Manufacture) اشاره کرد که در تاریخ 14 مارس روی گیم پس در دسترس قرار می‌گیرد. اثری در ژانر اکشن ماجراجویی هک ان اسلش که طرفداران مخصوص به خود را دارد. پس از آن در تاریخ 19 مارس، نسخه دسترسی پیش از موعد بازی Lightyear Frontier برای سرویس‌های ابری، رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه می‌شود. در همین تاریخ با انتشار بازی MLB The Show 24 موج اول انتشار بازی‌های جدید گیم پس خاتمه می‌یابد.

هم‌چنین با معرفی عناوین جدید، هر ماه تعدادی بازی نیز سرویس گیم پس را ترک می‌کنند. تا تاریخ 15 مارس فرصت خواهید داشت عناوین ذیل را تجربه کرده یا با تخفیف 20 درصدی اقدام به خرید آن‌ها کنید که لیست آن‌ها به این شرح است:

  • بازی ardspace: Shipbreaker برای سرویس‌های ابری، کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی
  • بازی Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered برای سرویس‌های ابری، کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی
  • بازی Shredders برای سرویس‌های ابری، کنسول‌ها و رایانه‌های شخصینظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments