بهترین سلاح تک تیرانداز فصل پنجم وارزون کدام است؟

حتی فکرش را هم نمی‌کنید!

بهترین سلاح تک تیرانداز فصل پنجم وارزون کدام است؟ نیما خدارحمی ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
بهترین سلاح تک تیرانداز فصل پنجم وارزون

زمان چندانی از آغاز فصل پنجم وارزون نگذشته و در این مدت کوتاه کاربران سلاح‌های بسیاری را مورد استفاده قرار داده‌اند که برخی از آن‌ها شما را غافلگیر خواهند کرد. طی انتشار آمار این فصل، ما بهترین سلاح تک تیرانداز فصل پنجم وارزون به هیچ عنوان آن سلاحی که فکرش را می‌کردیم نبود!

روز گذشته کاربران آمار مربوط به سلاح‌های فصل پنجم وارزون در دوره کالاف دیوتی ونگارد را منتشر کردند و ما شاهد چیزی بودیم که حتی فکرش را نمی‌کردیم. در حالی که بسیاری از کاربران در این بتل رویال از سلاح‌های جا افتاده یا به اصطلاح متا در بازی استفاده می‌کنند، یکی از تک تیراندازهای ونگارد بود که همه را تکه پاره کرده و میانگین K/D بسیار قابل تاملی را طی این فصل به ثبت رسانده است.

اگر فصل پنجم وارزون را تجربه کرده باشید، اکثر کاربران با دو سلاح نزدیک برد Armaguerra 43 و PPSh-41 وارد نبرد شده و تنوع سلاح‌های کاربران بسیار کم شده است. کاربرانی که دوست دار تک تیراندازها هستند، هنوز به سلاح‌های ضعیف شده Kar98k و البته Swiss K31 بسنده کرده و کاربران را هدشات می‌کنند.

البته بسیاری از کاربران سلاح HDR از بازی Call of Duty Modern Warfare را در دست داشته و برخی از 3-Line Rifle استفاده می‌کنند، با این حال اینگونه به نظر می‌رسد که Gorenko Anti-Tank Rifle بهتر از تمام این سلاح‌ها عمل کرده و در حقیقت دشمنان را متلاشی می‌کند!

با وجود قدرت بسیار زیاد، تنها ۰/۶۷ افراد از Gorenko Anti-Tank Rifle استفاده کرده که آن را حتی در میان ده تفنگ برتر کالدرا نیز جای نمی‌دهد! کاربران از آغاز فصل پنجم تا به حال، میانگین K/D ۱/۲۳ و میزان برد ۴/۲۰ را با این تفنگ به ثبت رسانده‌اند که این سلاح را بر اساس هر دو آمار در رده ششم قرار داده و آن را به یکی از کشنده‌ترین و موفق‌ترین سلاح‌های وارزون تبدیل می‌کند!

این سلاح شاید قدرتی به اندازه HDR نداشته باشد، ولی سرعت بسیار بالای آن به شما این اجازه را داده که به سرعت تعداد بالایی از دشمنان خود را از دور خارج کنید. در ادامه نگاهی به بهترین افزونه‌های این سلاح به پیشنهاد وبسایت معتبر Dexerto خواهیم داشت.

  • Muzzle: Mercury Silencer
  • Barrel: 420mm Empress
  • Optic: 1913 Variable 4-8x
  • Stock: Marksman Stock
  • Underbarrel: GF-59 Flashlight
  • Magazine: 13mm AM 7 Round Mags
  • Ammunition: FMJ Rounds
  • Rear Grip: Leather Grip
  • Perk: Focus
  • Perk 2: Fully Loaded

بدون شک بسیاری از شما با لودآت پیشنهادی برای این سلاح مشکلاتی داشته و برخی از افزونه‌ها را برای راحتی بیشتر خود عوض می‌کنید، با این حال لودآت پیشنهادی توسط بسیاری از کاربران موفق این سلاح تایید شده است. نظر شما درباره Gorenko Anti-Tank Rifle به عنوان بهترین سلاح تک تیرانداز فصل پنجم وارزون چیست؟ آیا شما از این سلاح استفاده می‌کنید؟ نظرات و تجربیات خود درباره این سلاح را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا